Цікаве

Топ-5 продуктів, які нормалізують ваш сон: що потрібно знати

Інколи після вечері дуже важко заснути. А все тому, що ти споживала продукти, які важко перетравлюються. У цій добірці 1News розповідає більше про 5 продуктів, які ідеально підходять для вечері.

Вони не лише насичують організм поживними речовинами, а й покращують сон. Отже, що і як їсти на ніч, щоб краще спати:

Волоський горіх

Його сміливо можна назвати джерелом триптофану (амінокислота, яка виконує функцію антидепресанту). Тому аби швидко та міцно заснути, з’їж додай трохи горіхів до своєї вечері. До того ж вони є джерелом мелатоніну, який позитивно впливає на твою шкіру.

Вишневий сік

Вишня підвищує рівень мелатоніну в організмі. А це означає, що вишневий сік буде позитивно впливати на твій сон. Проте пам’ятай, що йдеться про натуральний сік, а не пакетований з високим містом концентратів й цукру.

Креветки

Морепродукти містять не менше триптофану, ніж волоські горіхи, тож у тебе є привід включити їх до свого раціону. На додаток, у креветках мало калорій і багато білка. Вони також багаті на фосфор, цинк, мідь та йод. А такі мікроелементи позитивно впливають на твою імунну систему, відповідають за вироблення колагену та нормалізують роботу щитоподібної залози.

Лосось

Риба, а особливо лосось і тунець, вважається джерелом вітаміну В6. Він бере активну участь у вироблені мелатоніну та сератоніну. До речі, цей же вітамін можна отримати з таких продуктів, як фісташки (у сирому вигляді) та часник (виключно свіжий).

Злакові пластівці

Хоча злакові ми, як правило, вживаємо на сніданок, вони корисні й перед сном. До складу, наприклад, пластівців з молоком, входять одразу два компоненти, які позитивно впливають на твій організм ввечері: карбогідрати (у пластівцях) і кальцій (у молоці).

Джерело: COSMOPOLITAN

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close