Цікаве

Топ-5 найпоширеніших помилок при схудненні

Експерти в галузі охорони здоров’я виявили найгірші міфи про дієту.

Як повідомляє 1News, вони також розповіли, що треба робити для того, щоб схуднути.

Підрахунок калорій

За словами фахівців, деякі продукти з низьким вмістом калорій можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Тому під час схуднення набагато краще сконцентруватися на їжі, яка врівноважує гормони, допомагає спалювати жир і прискорює обмін речовин.

Ці продукти різні для всіх, але загалом у своєму раціоні треба дотримуватися балансу білків, корисних жирів, вуглеводів і включати в нього свіжі фрукти та овочі.

Всі вуглеводи погані

Зазначається, що існує безліч міфів про вуглеводи, і більшості з них не слід вірити. Так, скорочення вуглеводів — це трюк із втратою ваги, який не працює. За словами експертів, цей метод не є стійким для організму і призводить до того, що ви втрачаєте життєво важливі поживні речовини.

Тому варто спробувати поміняти, наприклад, очищені зерна (білий хліб) на менш оброблені версії (наприклад жито) і стежити за своїми порціями.

Спорт замість правильного харчування

Одним з найбільших міфів є те, що одні тільки фізичні вправи зможуть вам дати тіло вашої мрії. Але всупереч поширеній думці, надмірні фізичні навантаження можуть викликати у вашого організму стресову реакцію.

Експерти рекомендують дотримуватися здорової, збалансованої дієти і регулярно тренуватися, щоб досягти оптимального результату.

Весь цукор однаковий і має бути обмежений

За словами фахівців, цукор у фруктах сильно відрізняється від того, що міститься в цукерках та інших солодощах. Також на відміну від цукерок фрукти дуже корисні, адже вони дають клітковину, вітаміни та мінерали.

Однак не варто надмірно споживати фрукти, щоб забезпечити збалансоване харчування.

Детокс як спосіб повернути тіло в потрібне русло

Такий спосіб очищення організму від токсинів дуже популярний зараз. Але експерти вважають, що навіть якщо ви спочатку побачите зниження ваги, то зрештою вона зупиниться. Також те, що ви рідше почнете харчуватися, нашкодить вашому метаболізму.

Тому потрібно харчуватися регулярно, але стежити за порціями.

 

Джерело:  Daily Mail

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close