Цікаве

Топ-5 комедій на вихідні, які допоможуть розслабитися після робочого тижня

Наближається закінчення робочого тижня і на вихідних захочеться подивитися легкий комедійний фільм. 1News розповідає для вас п’ять комедій, під час перегляду яких поряд з гумором і веселощами розкриваються і серйозні життєві моменти. 

Від родини не втечеш

  • Франція, 2018
Кадр з фільму "Від родини не втечеш"

Кадр з фільму “Від родини не втечеш”

Валентин і Констанція – два успішних паризьких архітектори. Вони готуються до урочистого відкриття свого останнього шедевра. У світському світі Парижа, куди вхожі Валентин і Констанція, панує розкіш і снобізм, а Валентин син простих людей. Його батьки – продавці металолому з півночі Франції. Чоловік соромиться своїх батьків і приховує їх, а всім каже, що він сирота. Таємниця Валентина не була б розкрита, якби він випадково не потрапив під машину, адже тепер він виявляється під пильною і чуйною опікою своєї сім’ї… Повністю дивіться комедію на oll.tv.

Зустріч однокласників

  • Україна, 2018
Кадр з фільму "Зустріч однокласників"

Кадр з фільму “Зустріч однокласників”

Головні герої комедії – троє шкільних друзів. Всім трохи за сорок. Олексій – архітектор, зразковий сім’янин, але у нього нудне життя. Андрій – успішний бізнесмен, але з невдалим особистим життям. Валерій – рок-зірка, за якою натовпами бігають дівчата. З моменту закінчення школи пройшло 25 років і одного разу їх покликала в рідні Черкаси староста класу на зустріч випускників. Зібравшись разом, друзі вирішують відпочити так, як ніколи не відпочивали та для цього збираються за день до офіційної зустрічі. Ось тут для них і починаються пригоди.

Весільний рік

  • США, 2019
Кадр з фільму "Весільний рік"

Кадр з фільму “Весільний рік”

Чи всі люди створені для серйозних стосунків, особливо для шлюбу? 27-річна Мара мріє про кар’єру фотографа, але змушена працювати в бутику на околиці Лос-Анджелеса. У вихідні Мара заходить в додаток для знайомств і йде на побачення з черговим кавалером. Одного разу, таким чином, вона знайомиться з Джейком, але ця зустріч закінчується справжніми почуттями. Вони починають зустрічатися і навіть не підозрюють, які курйози й випробування їх чекають попереду. Більшість їхніх друзів вже досягли того віку, коли готові створювати сім’ї і влаштовують весілля. В результаті у Мари й Джейка виявляється 15 спільних запрошень на весілля друзів. Але кожне таке свято стане перевіркою для Мари та Джейка. Чи переживе їхній роман такі випробування?

Любити не можна розлучитися

  • Аргентина, 2018
Кадр з фільму "Любити не можна розлучитися"

Кадр з фільму “Любити не можна розлучитися”

У центрі сюжету сімейна кілька – Маркос і Ана. Вони прожили разом 25 років, виховали сина Промені. Коли їхній син поїхав на навчання в іншу країну, кілька відчула, що з їх стосунків зникло щось важливе. Невже син був єдиним, що поєднувало їх в останні роки. Маркос і Ана вирішили, що у 25-річного шлюбу немає майбутнього і вирішили пожити окремо. Спочатку їхнє холостяцьке життя було яскравим, захопливим, цікавим, драйвовим, але з часом у них виникли питання…. Дозволивши собі випустити пар, вони зрозуміли, що їм потрібно насправді.

Венеція кличе

  • Франція, Бельгія, 2019
Кадр з фільму "Венеція кличе"

Кадр з фільму “Венеція кличе”

14-річний Еміль живе з мамою і татом у фургоні. Мама Еміля впевнена, що тільки блондини щасливі в житті і кожен місяць фарбує волосся Емілю. Папа Еміля дивакуватий торговий представник і все ніяк не може заробити достатню кількість грошей, щоб сім’я перебралася з фургона в нормальний будинок. Одного разу Еміль закохується в Поліну, яка запрошує його на свій концерт у Венеції. Пригоди починаються, оскільки разом з Емілем в цю поїздку спрямовується вся його сімейка.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button