Цікаве

Топ-5 дивних способів, щоб схуднути

Часом боротьба із зайвою вагою затягується надовго: ви сідаєте на дієту, зривається і починаєте все заново. Розірвати це нестерпне коло буває досить складно.

Тому наукові фахівці з університету Сент-Луїса поділилися п’ятьма дивними, але дієвими способами, як скинути зайву вагу, повідомляє 1News.

Вживати олію

Регулярне вживання оливкової олії дуже дієво допомагає скинути зайву вагу. Так, вченими був проведений експеримент, учасники якого уникали в меню тваринних жирів, замінюючи їх на оливкову олію. Дослідження показало, що вона сприяє зниженню апетиту і кров’яного тиску, а також має протизапальну дію — у людей, які його вживали оливкову олію, було зафіксовано підвищення концентрації антиоксидантів в організмі, а також зниження ваги.

Їсти тости

За словами вчених, потрібно вживати цільнозернові тости за годину до сну. Цей метод також тестувався в експериментальному порядку. Зазначається, що після восьми тижнів, протягом яких добровольці їли тости, втрата їхньої ваги склала в середньому два кілограми.

Тренуватися перед їжею

Також вчені стверджують, що якщо потренуватися за кілька хвилин до прийому їжі, то це допоможе прискорити метаболізм і схуднути.

Рахувати жувальні рухи

Щоб швидко і ефективно схуднути, достатньо просто довше жувати. Вчені встановили, що якщо людина замість 12 разів буде жувати їжу 40 разів, то калорійність її раціону харчування знизиться на 12%. Також вони зазначили, що зниження калорійності шляхом ретельного пережовування їжі є одним із найдешевших способів для схуднення.

Їсти виделкою

Так звана виделочка дієта забороняє брати їжу руками, а також іншим столовим приладдям крім вилки. Зазначається, що цей метод дійсно дозволяє скоротити калорійність раціону. Адже він вчить вдумливо вибирати продукти і їсти не поспішаючи.

Джерело: The Sun

Back to top button