Цікаве

Топ-4 фільми, які зроблять ваш літній вечір затишним

У світі великих швидкостей особливо цінними є моменти, коли сім’я збирається і насолоджується дозвіллям після роботи, навчання чи інших справ. Кіно – це чудовий привід провести разом кілька додаткових годин, поєднавши перегляд і обговорення фільму з дітьми, коханими дружинами або ж бабусями й дідусями.

1News підготувало для вас добірку сімейних фільмів, серед яких ви знайдете і добру стрічку про підлітків, і незвичайну історію про не по роках розумну дитину.

 

Пастка для привидів

  • Німеччина, Австрія, Ірландія, 2015
"Пастка для привидів"

“Пастка для привидів”

11-річний Том самотній. Але одного разу він зустрічає в підвалі будинку милий привид на ім’я Х’юго. Щоб допомогти цьому створенню повернутися до себе додому, Том і мисливиця за привидами Хетті подолають безліч перешкод і битимуться з древнім Духом Льоду, який загрожує перетворити їхнє місто на вічну мерзлоту.

Геніальні немовлята

  • США, 1999.
"Геніальні немовлята"

“Геніальні немовлята”

Дорослі звикли думати, що маленькі діти безпорадні й беззахисні, що про них треба постійно піклуватися. Але це не завжди так. Маленький хлопчик на ім’я Слай – розумний і кмітливий не по роках, яскраве тому підтвердження. До такого відкриття прийшла секретна корпорація “Бейбіко”. Одного разу Слаю вдається вибратися, обдуривши охорону, та опинитися в великому місті…

Космос між нами

  • США 2017
"Космос між нами"

“Космос між нами”

Міжгалактична історія кохання. 16-річний Гарднер народився і живе на Марсі. Його мама померла при пологах під час експедиції на Марс, але члени екіпажу вирішили приховати це від ЗМІ. Одного разу він відправляється за Землю, щоб розшукати там свого батька. Але найбільше він хоче зустрітися з дівчиною на ім’я Талса, з якою він познайомився в інтернеті. Але Гарднер – марсіанин і гравітація для нього небезпечна …

Східний вітер

  • Німеччина, 2013
"Східний вітер"

“Східний вітер”

14-річна Міка вкрай невдало закінчила навчальний рік. Замість поїздки на море батьки вирішили відправити її на ціле літо до бабусі на ферму, де розводять коней. По приїзду Міка дізнається, що раніше бабуся була вершницею. Міка, яка ніколи не проявляла інтерес до коней, після знайомства з неприборканим жеребцем Оствінд швидко знаходить з ним спільну мову. Але Оствінда через його характер скоро повинні продати. Чи врятує дівчина свого нового друга?

У фільму також вийшло продовження у вигляді трьох частин.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close