Цікаве

Топ-3 знаки Зодіаку, на яких повня 2 жовтня 2020 вплине найсильніше

В ніч з 1 на 2 жовтня, о 00:06 за київським часом відбудеться жовтнева повня. Вона пройде в період 15-ї місячної доби під знаком Овна і відчутно вплине на деякі знаки зодіаку, розповідає 1News.

Як повня впливає на знаки зодіаку

У цей період спостерігається підвищена схильність до конфліктів, ніж в інші дні. Багато людей стають запальнішими і дратівливішими, здатні завестися з півоберта і почати сварку через якусь дрібницю. На перший план виходять емоції та необачність у прийнятті рішень. Хоча згодом найчастіше шкодують про скоєне.

Незважаючи на імпульсивність і напруженість цього періоду, деякі знаки зодіаку досягнуть успіху в своїх справах і можуть розраховувати на удачу в різних життєвих сферах. Астрологи назвали, на кого зі знаків зодіаку повня вплине найбільше.

Овен

 

Гороскоп на сьогодні для Овна

 

Повня здатна благотворно вплинути на бажання і загальний настрій представників цього знака. Вам слід звернути увагу на свій зовнішній вигляд. Продумайте імідж, підберіть вдалий одяг і дерзайте – вам пощастить цього дня. При бажанні і впевненості в своїх силах ви зумієте зачарувати об’єкт своїх таємних зітхань.

Рак

 

Гороскоп на сьогодні для Рака

Якщо ви зумієте погасити в собі негативний настрій, не нагрубити оточуючим і не втрутитися в конфлікт, то день пройде якнайкраще. Переведіть весь заряд своєї енергії в творчий імпульс, і тоді ви будете здатні створити справжній шедевр. Або ж просто приємно проведете час за улюбленим заняттям.

Риби

Гороскоп на сьогодні для Риб

День піде зовсім не за тим планом, який ви спочатку собі намітили. Тож простіше не противитися, а віддатися в руки долі і чекати, куди вона вас винесе. До речі, ви отримаєте здалеку приємні новини, які вас порадують. Ви не будете розчаровані. Швидше, навпаки – такі зміни підуть на користь вашій справі.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button