Цікаве

Топ-3 присторої вартістю до 1000 гривень, які допоможуть швидко зігрітися

В Україні розпочався опалювальний сезон, а в магазинах – бум на обігрівачі. Сучасні технології радують любителів тепла і, крім звичайних конвекторів, на ринку з’явилися так звані “теплі гаджети”. Які пристрої допоможуть швидко зігрітися холодним осіннім вечором і скільки вони коштують – розповідає 1News.

Моновалянок

 

Моновалянок відмінно зігріває ноги

Один з наймодніших гаджетів зараз – моновалянок. Коштує такий близько 650 гривень. Така сучасна грілка допомагає зігрітися і не заважає робити свої справи.

За словами маркетолога Ярослава Анісімова, це грілка-масажер 3 в 1. Одночасно і ноги гріє, і масаж робить, і кровообіг розганяє.

“Приходиш після роботи додому, сідаєш за стіл. Ноги могли після вулиці трохи замерзнути. І щоб не надягати подвійну пару шкарпеток, вмикаєш цю грілку – буквально через 5 хвилин відчувається досить вагоме тепло”, – пояснив експерт.

Електроковдра або електропростирадло

 

Електроковдра не дасть вам замерзнути

Для тих, хто любить спати в теплі, електроковдра або електропростирадло – відмінний вибір. Зараз вони коштують по 500 гривень. Нагріваються всього за 5 хвилин, до того ж, кількість тепла можна регулювати самостійно.

Хімічна грілка

Хімічна грілка не дасть замерзнути

Якщо попередні гаджети створені за допомогою технологій, то для створення цього – ми зобов’язані хімікам. Хімічна грілка коштує 240 гривень, а принцип роботи у неї дуже простий. Це спеціальний мішечок з ацетатом натрію всередині, який в розплавленому стані зберігає тепло. Усередині такої грілки знаходиться аплікатор, після запуску якого починається процес кристалізації і виділення тепла.

У світі є безліч інших “теплих гаджетів”, таких як електронні рукавички або шкарпетки з підігрівом. Але чим зігріватися холодними вечорами – вибирати саме вам.

Джерело: Сьогодні

Back to top button