Цікаве

Топ-3 документальних фільмів про космос і майбутнє нашої планети

Поглянувши на історію утворення нашої планети, сонячної системи та галактики, можна дізнатися, яке майбутнє чекає Землю, розповідає 1News.

Якщо світ майбутнього вже настав, то як вплинуть на наше життя нові технології, чи допоможуть вони людству або ж зовсім скоро повністю змінять наше уявлення про діяльність людини?

Планети

Кадр з документального серіалу "Планети", 2019

Кадр з документального серіалу “Планети”, 2019

Документальний серіал BBC розкриває несподівані факти історії походження нашої Сонячної системи. Разом з британським фізиком, професором Браяном Коксом, ми дізнаємося про те, як з’явився Місяць, про незвичайні особливості походження Меркурія, загадковий вплив найстарішої планети нашу систему та познайомимося ближче з космосом, який є частиною майбутнього всього людства.

Vice: Як ми працюватимемо в майбутньому 

Кадр з фільму "Vice: Як ми будемо працювати в майбутньому"

Кадр з фільму “Vice: Як ми будемо працювати в майбутньому”

Наступна промислова революція вже чекає на нас, і вчені, підприємці та політики попереджають про швидку зміну уявлення щодо роботи людини в майбутньому. В ході документального проєкту, автори фільму дізнаються, як радикальні розробки та прориви в області автоматизації й штучного інтелекту можуть змінити світ звичної людської праці.

Земля: погляд з космосу

Документальний фільм "Земля: погляд з космосу", 2018

Документальний фільм “Земля: погляд з космосу”, 2018

Історія Землі може виглядати інакше, якщо подивитися на неї з абсолютно з іншого ракурсу – за допомогою камер, встановлених в космосі. За допомогою супутникових знімків і відео з камер, фільм виходить за рамки звичайної документальної кінострічки про природу, даючи докладне уявлення про те, що відбувається з нашою планетою і як вона змінюється.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close