Цікаве

Топ-3 детективних серіали 2020 року, які обов’язково потрібно подивитись

Для любителів детективного жанру з лихо закрученим сюжетом, де інтрига тримається практично до останнього кадру, багато непередбачених і динамічних сюжетних поворотів, а також вдумливого розслідування злочинів, ми підготували добірку детективних новинок 2020 року. 1News пропонує познайомитися ближче з детективними серіалами.

 

Банди Лондона

Нові серіали 2020 року – "Банди Лондона"

 “Банди Лондона”

Кримінальна драма від режисера “Рейда” Гарета Еванса. Лондон, наші дні. Місто охоплене жорстокою війною бандформувань за владу після вбивства ватажка найвпливовішого злочинного угруповання Лондона. Ніколи не було тихо і спокійно в Лондоні, часто відбувалися сутички між криміналітетом і поліцією. Але зараз син вбитого ватажка розлючений на весь світ, вирішує помститися за загибель батька і готовий втопити Лондон в крові. Чи вдасться представникам закону протистояти шаленим бандитським угрупуванням, які готові розв’язати військові дії на території міста?

Перрі Мейсон

Кадр з серіалу "Перрі Мейсон"

Кадр з серіалу “Перрі Мейсон”

Міні-серіал про відомого літературного персонажа Ерла Гарднера – легендарного американського детектива Перрі Мейсона. Дія розгортається в Лос-Анджелесі в 1932 році під час великої депресії. Головний героя, адвокат Перрі Мейсон на замовлення своїх клієнтів розслідує складні справи, зосереджуючись на захисті обвинувачених у злочинах. Допомагає йому в цьому приватний детектив Пол Дрейк. Одного разу Перрі Мейсон, що страждає від спогадів про нещасний шлюб і від посттравматичного стресового розладу з часів Першої світової війни, береться за одне з найгучніших справ десятиліття …

Кайфтаун

Кадр з серіалу "Кайфтаун"

Кадр з серіалу “Кайфтаун”

Головна героїня серіалу Джекі Куінонс – офіцерка поліції Національної служби рибальського нагляду в невеликому прибережному містечку. Робота їй не приносить задоволення, а лише гроші та деякі привілеї. Джекі любить вечірки, випивку, часто зав’язує швидкоплинні романи в міських барах. Але все змінюється, коли Куінонс виявляє в бухті Кейп-Код труп дівчини. Спокійне життя для Джекі закінчується, оскільки вона виявляється замішана в конфлікті, і вирішує самостійно зайнятися розслідуванням вбивства.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close