УкраїнаЦікаве

ТОП-10 найдорожчих маєтків Київщини

Київська область багата на чудові місця з чистим повітрям, лісами та озерами. Жити в оточенні природи у власному будинку неподалік від Києва – це, мабуть, голуба мрія кожної людини. Для багатих людей можливості в цьому плані набагато ширші, а асортимент для них існує відповідний. “Моя Київщина” вирішила дізнатися, скільки коштує елітне житло на теренах області, і який будинок наразі є найдорожчим. Вашій увазі пропонується ТОП – 10 найдорожчих будинків Київщини, які зараз виставлені на продаж, передає 1News.

10.Село Іванковичі, Васильківський район.

Тут пропонується триповерховий смарт-будинок площею 470 м.кв., Маєток має наступне планування: три поверхи будинку, три спальні, гостьова кімната, кабінет, винотека, танцювальна зала, дві тераси. Площа земельної ділянки 38 соток на яких розташовано басейн, футбольне поле, гостьовий будиночок, фруктовий сад. Цей маєток є найдешевшим будинком нашого ТОП-10. Ціна його складає “лише” 1 100 000 доларів США.

9. Село Лісники, Києво-Святошинський район.

У Лісниках пропонують чотирирівневий маєток площею 990 м.кв. Розміщений він на земельній ділянці у 32 сотки. Будинок має 5 кімнат та 4  окремих входи. В будинку є гараж, СПА-зона з великим басейном та чотири тераси. На території знаходиться ще й трирівневий гостьовий будиночок площею у 370 м.кв. житловий блок для охорони і будиночок мисливця у 170 кв.м. Ціна цього ґаздівства складає 2 300 000 доларів  США.

 

8. Село Підгірці, Обухівський район.

Обухівщина пропонує унікальний триповерховий будинок площею 900 м.кв. Розміщений він на земельній  ділянці у 60 соток, на якій розташований басейн, зона барбекю, власний невеликий ставок з водоспадом, декоративний багаторівневий сад та газон. Таку красу можна придбати “усього” за 2 5000 000 доларів США.

7. Село Велика Солтанівка, Васильківський район.

Тут товстосумам пропонується придбати триповерховий будинок  площею 744 м2, із приємним бонусом – земельною ділянкою у 1,5 га. Будинок вмістив у собі 9 кімнат, відеозал, сауну, тренажерну залу, басейн. На  території розміщені два гаражі, а своєрідною вишенькою на тортику є власний ставок на 900 м. кв. Для персоналу побудований окремий 2-поверховий будинок. А ще око радуватиме власний фруктовий сад.  За таке задоволення доведеться викласти 3 000 000 доларів США.

6. Феофанія.

Тут продається резиденція з двох елітних триповерхових особняків, кожен по 700 м.кв, побудованих в дзеркальному відображенні. В кожному з будинків по 5 кімнат, кабінет, кінозал, гостьові кімнати.  На території є і гостьовий будиночок у 150 м.кв., сауни та басейн. Земельна ділянка у 45 соток прилягає до самого парку Феофанія. Будинки розташовані в елітному котеджному містечку закритого типу.  А їх ціна складає 4 500 000 доларів США.

5. Село Лютіж, Вишгородський район.

Тут продається триповерховий будинок площею 400 м.кв., з земельною ділянкою у 1,7 га. На території обійстя розташувалися басейн, сауна, тренажерна зала, тенісний корт, окремий будиночок для персоналу та навіть спеціальний гараж з катером для прогулянок. Покупець отримає ще й свій власний причал на Київському морі. Загалом, усе чого душа забажає. Ціна такого маєтку складає 5 700 000 доларів США.

4. Село Нові Петрівці, Вишгородський район.

Поруч з Межигір’ям Януковича продається чотирирівневий будинок типу “smart house” площею 1574 м.кв. (!) з видом на Київське море. Будинок облаштований скляним ліфтом, спортзалом, кінозалом, сауною звичайною і екзотичним хамамом, оглядовим майданчиком та терасою. На території розташувався окремий будиночок для СПА-процедур з банею у 180 м.кв.

Охорона має окремий “будиночок” на 270 м.кв. Тримати себе у формі допоможе власний тенісний корт. Земельна ділянка маєтку становить 95 соток з індивідуальним ландшафтним дизайном та спуском до Київського моря. Ціна 7 000 000 доларів США.

Трійка лідерів нашого ТОПу розташувалися в селі Козин, яку давно облюбували високі можновладці та товстосуми.

3. Село Козин, Обухівський район.

Новий, унікальний, сучасно облаштований за останнім словом техніки двоповерховий будинок чекає на свого покупця-олігарха в Козині. Маєток має власний вихід до Дніпра, а земельна ділянка загальною  площею становить 1,7 га. На території резиденції знаходиться зона котеджної забудови та окремий будиночок для охорони у якісь 340 м. кв.  Ціна такого “маєточку” складає 8 000 000 доларів США.

2. Село Козин, Обухівський район.

Величезна триповерхова резиденція ультрасучасного дизайну загальною площею 1479 м.кв., з басейном,  окремими будиночками  для персоналу та охорони, літнім будиночком та терасою, зоною парковки та особистим причалом для яхт та катерів. Земельна ділянка становить 1,7 га та має окремий вихід на Дніпро. Загальна площа будівель 1820 м.кв. За всю цю красу треба викласти “всього нічого” – 9 000 000 доларів США.

1. Село Козин, Обухівський район.

Лідером нашого ТОПу, і водночас найдорожчим житлом, яке продається зараз на Київщині, став величезний триповерховий будинок площею 2200 м.кв. Це – шикарна садиба побудована за авторським проектом на 96 сотках соснового бору (питання – наскільки законною є ця забудова?). Також на території маєтку розташовано додаткові будівлі: окремий будиночок для гостей господарів резиденції 570 м.кв, і розважальний комплекс такої ж площі. Ціна такого задоволення складає  10 000 000 доларів США.

Як бачимо, у нашому  рейтингу елітної нерухомості, найдорожчі та найрозкішніші будинки знаходяться в Києві та передмісті. Звісно ж трійку лідерів очолила Конча-Заспа. Саме там розташувалися найдорожчі та найрозкішніші маєтки. Більшість можновладців та багатіїв скупчилася саме на цих справді золотих землях.

За словами ріелтерів, за останні роки істотно зросла кількість пропозицій елітної нерухомості в цих краях. Царські маєтки та палаци масово виставляються на продаж, але попиту на них немає. Подібна ситуація спостерігається і в інших куточках Київської області, хоча по кількості всі інші програють розкоші та кількісності маєтків саме славнозвісній Конча-Заспі.

Експерти пояснюють: житло еліт-класу важко продати. У багатьох власників “елітки” з тих чи інших причин просто закінчилися гроші. До того ж не варто забувати про податок на нерухомість. Так з 2017 року власники будинків понад 500 м.кв. будуть змушені платити, крім встановлених платежів, ще 25 тис грн. на рік за кожен з таких об’єктів, або його частину. Цей так званий “податок на розкіш” власникам нерухомості доведеться оплачувати вже у 2018 році.

Авжеж, коли у вас з’явиться лишня пара-трійка мільйонів доларів США, Ви цілком зможете дозволити купити собі один із цих прекрасних архітектурних витворів. А для “простих смертних” дана інформація лише наочно продемонструє страшне розшарування українського суспільства…

 

Останні новини

Back to top button