Цікаве

Топ-10 найкращих віртуальних екскурсій в різних музеях світу

Давно мріяли побувати в кращих художніх галереях і музеях світу, але доводиться сидіти на карантині? Не біда! 1News показує вам добірку дуже цікавих і пізнавальних віртуальних екскурсій. Ви зможете побачити найбільш знакові заклади в різних куточках нашої планети, не виходячи з дому.

Лувр

Лувр – один з найбільших і найбільш відвідуваних музеїв світу. Він розташований в центрі Парижа – на правому березі Сени на вулиці Ріволі.

Музей Ван Гога

Художній музей в Амстердамі, який зберігає найбільшу в світі колекцію картин і малюнків Вінсента Ван Гога, а також роботи його сучасників, в тому числі Поля Гогена, Жоржа Сера, Поля Сіньяка, Клода Моне, Анрі Тулуз-Лотрека, Пабло Пікассо. Крім того, співробітники закладу створили онлайн-проект Exhibition On Screen. 30 березня відвідувачі зможуть побачити онлайн фільм про Ван Гога.

Рейксмюсеум

Рейксмюсеум – художній музей в Амстердамі (Нідерланди). Входить до першої двадцятки найбільш відвідуваних художніх галерей у світі. Там можна побачити шедеври Вермеєра та Рембрандта.

Акрополь

Акрополь споруджений між 447 і 432 рр. до н. е. Велика частина історичних знахідок з храму експонується сьогодні в музеї Акрополя. Найвідомішу туристичну визначну пам’ятку, розташовану в Греції, можна відвідати віртуально на офіційному сайті .

Національний музей у Кракові

Національний музей Кракова – найстаріший музей Польщі. Він заснований у другій половині XIX століття. Гордістю експозиції є полотно Леонардо да Вінчі “Дама з горностаєм”.

Ермітаж

Ермітаж в Санкт-Петербурзі – один з найбільших художніх та культурно-історичних музеїв у світі. Головний комплекс включає в себе шість пов’язаних між собою будівель.

Берлінська картинна галерея

Тут зберігається велика колекція картин XIII-XVIII століть, в тому числі шедеври світового живопису пензля таких майстрів, як: Альбрехт Дюрер, Лукас Кранах Старший, Боттічеллі, Рафаель, Тіціан, Караваджо, Босх.

Національний музей природознавства у Вашингтоні

Колекція музею налічує понад 500 млн екземплярів рослин, тварин, корисних копалин, мінералів, каменів, метеоритів і культурних артефактів, створених людиною. Йдемо на віртуальну екскурсію.

Музеї Ватикану

Це комплекс католицьких музеїв у Римі. Разом з папськими апартаментами, палацом, бібліотеками, каплицями, галереями та баштами їх налічується 32. Віртуальну екскурсію можна подивитися тут.

Сикстинська капела

У Флоренції (Італія) у відомій галереї Уффіці у Google Arts & Culture зібрана велика колекція шедеврів європейського образотворчого мистецтва. Крім цього, онлайн можна відвідати Сикстинську капелу і розглянути шедеври Боттічеллі і Мікеланджело.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close