Цікаве

Том Генкс святкує 64-річчя: кращі ролі актора

Сьогодні святкує свій 64-й день народження багаторазовий лауреат та номінант премії “Оскар”, лауреат і номінант премії “Золотий глобус” талановитий американський актор, продюсер, сценарист і режисер Том Генкс. На його рахунку більше сімдесяти фільмів, які неймовірно популярні серед глядачів. І це не дивно. Майстерня, щира гра актора дозволяє без зусиль вірити кожному його перевтіленню на екрані, проживати разом з його героями всі історії його харизматичних і чудових персонажів.

1News пропонує найкращі фільми з Томом Генксом, які завжди приємно подивитися знову.

Вигнанець

Американець Чак Ноланд працює інспектором доставки в логістичній авіакомпанії FedEx у Москві. А в США на нього чекає кохана дівчина Келлі Фрірс. Після повернення до США він отримує термінове відрядження, але в новорічну ніч він обіцяє Келлі бути з нею разом і збирається зробити їй пропозицію. Під час перельоту з Мемфіса до Малайзії літак, на якому знаходиться Чак, зазнає аварії та падає в Тихий океан. Чак – єдиний, кому дивом вдалося врятуватися і тепер він опиняється на безлюдному острові. Перебування там стає для чоловіка школою життя з виживання в екстремальних умовах і періодом осмислення важливих життєвих цінностей. Але Чак не втрачає надії на порятунок, адже хоче повернутися додому і жити зі своєю коханою.

Форрест Гамп

Добродушний, відкритий, недоумкуватий молодик на ім’я Форрест Гамп сидить на лавочці в парку і всім, хто до нього підсаджується, розповідає історію свого життя. У кожній історії він стає кимось відомим і уславленим. У нього виходить все, за що б не брався. Ну, а насправді, йому потрібна лише взаємність дівчинки, з якою він зустрічався в дитинстві і в яку був закоханий. Дівчина виросла і мріє про взаємне і чисте кохання, але не із недоумкуватим чоловіком. За роль головного героя Форреста Гампа Том Генкс був нагороджения премією “Оскар” в номінації за найкращу чоловічу роль у жанрі драми.

Філадельфія

За сюжетом успішного молодого адвоката юридичної фірми “Вайлт Вівер” Ендрю Беккетта звільняють з роботи. Причиною звільнення називають його некомпетентність. Але насправді, це не так, адже в некомпетентності його неможливо звинуватити. Справжня ж причина криється в тому, що менеджерам стало відомо про його хворобу на СНІД і, до того ж, він гомосексуал. Ендрю збирається судитися з колишніми роботодавцями, але всі адвокати, до яких він звертався, відмовляються представляти його в суді. Ендрю вирішує сам себе захищати, але незабаром до нього в ім’я справедливості приєднається Джо Міллер. За роль Ендрю Беккетта Том Генкс був удостоєний премії “Оскар”.

Міст шпигунів

Розпал “холодної війни”. Бруклін. Клієнт відомого адвоката Джеймса Донована Рудольф Абель підозрюється в шпигунстві на користь Радянського Союзу. Донован займається захистом свого клієнта не формально, а за всіма правилами юриспруденції і справедливості. Такий підхід викликає неприязнь з боку суддів і присяжних, але Доновану вдається пом’якшити вирок. Замість смертної кари його підзахисному дають 30 років ув’язнення. Дуже скоро з’ясується, що в СРСР взяли в полон американського шпигуна і радянська влада пропонує обмін Абеля на Пауерса. Адвокат Донован виявляється в центрі цих небезпечних переговорів.

Великий

Комедійний фільм, в якому тринадцятирічний підліток Джошуа через свої комплекси скоріше хоче стати великим. Одного разу у вуличному ігровому автоматі він загадує бажання стати великим. Наступного дня він прокидається в тілі тридцятирічного чоловіка. Йому доводиться втікати з дому і виїхати до Нью-Йорку. Там він влаштовується на роботу в фірму іграшок. Завдяки тому, що він в душі підліток і добре розбирається в тому, які іграшки будуть популярні, а які ні, йому вдається зробити стрімку кар’єру в компанії. Джошуа тужить за батьками, за своїм колишнім життям і знаходить той самий автомат, щоб повернути собі справжню зовнішність.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button