Цікаве

Тепер туристам для подорожі в Туреччину потрібен спеціальний код: що відомо

Тепер для подорожей на міжміському транспорті Туреччиною потрібно мати спеціальний код HES, або “код здоров’я” – як резидентам Туреччини, так і іноземним туристам. Оформити код потрібно всім, хто планує подорожувати всередині країни на автобусі, потязі чи літаку.

Щоб подати заявку на отримання коду, у вас має бути доступ до мобільного телефону, зареєстрованого в мобільній мережі Туреччини, повідомляє 1News.

Код – один із заходів, прийнятих для боротьби з пандемією коронавірусу. Для поїздок на метро, міських автобусах, поромах і другом міському транспорті він не потрібен.

Щоб подати заявку на отримання HES-коду, потрібно надіслати SMS з наступною інформацією на номер 2023:

HES + ваше громадянство + номер паспорта + рік народження + прізвище + кількість днів, які ви будете подорожувати Туреччиною. Наприклад: HES UKR 123456789 1991 IVANOV 14.

Зверніть увагу, що SMS приймаються тільки з турецьких номерів. Тому після прибуття вам потрібно буде або купити сім-карту турецького оператора, або попросити телефон у працівників готелю на ресепшені. З одного турецького номера можна відправити необмежену кількість кодів, так що вам не повинні відмовити.

Джерело: Busbud

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close