Цікаве

Таємниця “найсамотнішого будинку в світі”: вражаючі фото

На безлюдному ісландському острові Елліджей майже 100 років пустує “найсамотніший будинок у світі”. Білий будинок із чорним дахом розташований на схилі зеленого пагорба на північному сході архіпелагу Вестманнаейяр.

Протягом XVIII і XIX століть це мальовниче місце було житлом для декількох сімей. Однак у 1930-х роках його останні жителі виїхали на материк у пошуках кращого життя, пише 1News.

Відтоді острів став повністю безлюдним, а самотній будинок став героєм безлічі теорій. Ходили чутки, що його побудував ексцентричний мільярдер, щоб сховатися там на випадок “зомбі-апокаліпсису”.

Фото: Alamy

Також існує думка, що це власність релігійного фанатика-відлюдника. Але, на жаль, реальність виявилася прозаїчнішою – будинок побудувала Мисливська асоціація острова Елліджей.

На жаль, в будинку немає електрики і водопроводу, хоча види з вікон там просто приголомшливі. Туристичні компанії навіть пропонують мандрівникам організувати одноденні поїздки, щоб помилуватися захопливими пам’ятками цієї незвичайної локації!

Фото: Alamy
Фото: Alamy

 

Джерело: The Sun

Останні новини

Back to top button