Цікаве

Супермісяць-2019 в Україні: коли і де можна побачити

Остання суперповня у 2019 році сталася в ніч з 18 на 19 лютого. Однак спостерігати її можна буде ще раз — в ніч з 19 на 20 лютого. Уже з’явилися перші фото і відео цього явища.

Супермісяць-2019 в Україні: коли і де можна побачити

Так, Місяць підійшов до Землі на відстань (між центрами) 356,763 кілометрів. Наступного разу Місяць буде ще ближче до Землі лише 24 грудня 2026 року, а ще ближче — 6 грудня 2052 року.

Саме тоді буде зафіксовано мінімальну відстань між небесними тілами у XXI столітті — 356,447 кілометрів, повідомляє 1News.

Увечері у вівторок, 19 лютого, близько 17:00 українці зможуть побачити повний Місяць, який здаватиметься більшим, ніж зазвичай.

Для того, щоб як слід все розглянути, треба вибрати місце спостереження з відкритим горизонтом. Спостереженням може зашкодити сильна хмарність, а також світлове забруднення у великих містах. Як завжди з астрономічними явищами, спостерігачеві краще виїхати за місто, на відкрите місце без великих джерел світла.

Онлайн-трансляцію близько 17:00 за київським часом 19 лютого можна буде подивитися тут:

Рекомендується утриматися від з’ясувань взаємин і важливих розмов. Також варто приділити більше уваги своєму настрою, оскільки негативні думки зараз сильніше, ніж зазвичай, впливають на вчинки людини і “програмують” її на подальші невдачі.

Також слід звернути увагу на здоров’я: у такі періоди мають схильність загострюватися хронічні хвороби.

Джерело: Astronomy Now

Back to top button