Цікаве

Створено пігулку для швидкого схуднення

Вчені з Болгарії розробили новий засіб для схуднення у вигляді нешкідливої пігулки. Дослідження показали, що зайві кілограми дійсно йдуть “на ура”, передає 1NEWS з посиланням на today.ua.

Відзначається, що в дослідженнях брали участь 436 добровольців, всі вони мали зайву вагу тіла і безуспіші спроби схуднення.

Людей поділили на дві групи: перша приймала пігулку, друга пила «пустушки».

Першій групі належало пити пігулки тричі на день (за 20 хвилин до їжі). Також люди з обох груп повинні були випивати дві склянки води перед їжею.

У результаті з’ясувалося, що пацієнти з першої групи схудли в середньому на 6,4% від маси тіла. Добровольці з другої групи скинули 4,4% ваги. Це пояснюється тим, що всі люди посилено пили воду. Але пацієнти, які скористалися пігулками, схудли успішніше.

Принцип дії пігулки простий: вона роздувається в шлунку, вбираючи воду, і не дає об’їдатися. Після чого здувається і природним шляхом виходить з організму. Тобто, про довготривале включення в роботу шлунка мова не йде. Схуднення за рахунок “обману” шлунку.

Науковці не розкривають точний склад пігулки, але стверджують, що метод схуднення нешкідливий. Жоден пацієнт не скаржився на здоров’я під час експерименту по зниженню ваги.

Коли надійдуть у продаж пігулки для схуднення на основі гідрогелю, поки не відомо.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button