Цікаве

Створено додаток, який в один клік видаляє одяг з фотографій жінок

Невідомий програміст створив додаток DeepNude, який “видаляє” одяг з фотографій за допомогою нейромереж. Це дозволяє зробити підроблені, але при цьому досить реалістичні оголені знімки жінок, інформує 1NEWS з посиланням на «Прямий».

Журналісти назвали додаток еволюцією ідей DeepFake, тільки вже не в відео, а в фото. При цьому новий алгоритм набагато простіше в освоєнні – фейкове фото можна зробити буквально в декілька кліків.

Додаток запустили 23 червня. Поки він працює тільки на Windows і Linux. Розробник, у якого є профіль в Твіттері, про подальші плани не оголошував. Якщо вірити заповненій біографії в акаунті, то автор DeepNude живе в Естонії.

Додаток працює тільки зі знімками жінок. При спробі використовувати фото з чоловіком виходить непередбачуваний результат. DeepNude працює зі змінним успіхом по зображеннях з повністю одягненими жінками. Нейронна мережа видає найкращий результат зі знімками жінок, на яких не так багато одягу, наприклад в бікіні. Сайт Vice протестував додаток і позитивно відгукнувся про отримані результати.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Делать такие фотки и потом размещать в Интернете – это какая-то хуцпа!

Back to top button
Close