Цікаве

Стали відомі ціни на новорічні ялинки у 2020 році

Ялинкові базари в Україні відкриються орієнтовно з 14 грудня

Українські лісники оголосили про продаж новорічних ялинок, сосен і навіть їх гілок. Щоправда, йдеться поки що про продаж новорічних дерев оптовикам.

Про це повідомив спікер Держагентства лісових ресурсів Валентин Колечкін, – інформує 1NEWS.

“Як показує статистика минулих років, в Україні напередодні новорічних свят реалізується близько 500-600 тисяч ялин і сосен. Крім того, ми готові реалізувати близько 3 млн дерев без шкоди навколишньому середовищу”, – сказав нам Колечкін.

За його даними, всього на плантаціях лісництв зростає близько 15 млн таких дерев.

Також стали відомі мінімальні ціни на новорічні дерева. За даними лісництв, набір з 6-7 гілок обійдеться від 63 до 75 грн, сосна висотою від 1,5 до 2 метрів коштуватиме близько 144 грн, така ж ялина обійдеться в 160 грн. Оптові продавці при цьому уточнюють, що в роздробі дерева будуть набагато дорожчими, бо в їх ціну закладається очікуваний прибуток, витрати на транспортування, оренду торгового майданчика.

“Наприклад, в Києві пухнаста сосна стандартної висоти до 2 метрів дотягуватиме і до 500 грн. Високі ялини і сосни категорії люкс дотягуватимуть до 1-1,5 тис. грн. Ялини такої ж висоти коштуватимуть приблизно стільки ж. Останнім часом популярністю користуються зібрані з ялинових гілок дерева на підставці. Їх ціна в цьому сезоні становитиме приблизно до 200 грн. У регіонах, звичайно, ціни будуть нижчими”, – розповів нам один з підприємців, який займається оптовими закупівлями сосен і ялин.

За його словами, ялинкові базари в Україні відкриються орієнтовно з 14 грудня.

Останні новини

Back to top button