Цікаве

Стало відомо, скільки глядачів дивилися церемонію вручення “Оскара” 2024

Стало відомо, скільки глядачів дивилися церемонію вручення Оскара 2024

Фото: pixabay.com
Цьогорічну церемонію нагородження подивилася найбільша кількість за останні чотири роки

Аудиторія церемонії вручення “Оскара” досягла піку в останні півгодини і становила 21,9 мільйона глядачів.

Цьогорічна церемонія вручення премії “Оскар” 2024 року стала найпопулярнішою за останні чотири роки. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

За даними компанії Nielsen, трансляцію дивилися в середньому 19,5 мільйона глядачів. Це на чотири відсотки більше, ніж рік тому.

96-та церемонія вручення “Оскара” зібрала найбільшу аудиторію серед усіх церемоній нагородження з 2020 року. Тоді її подивилися 23,6 мільйона глядачів. У 2021 році трансляція “Оскара” зібрала лише 10,4 мільйона переглядів, у 2022 році – 16,6 мільйона, а у 2023 році – 18,76.

Цього року вперше трансляція відбулася на годину раніше, ніж зазвичай. Найбільше людей приєдналися до перегляду в останні півгодини церемонії – 21,9 мільйона. Саме тоді були оголошені головні номінації – Найкраща актриса, Найкращий актор, Найкращий режисер і Найкращий фільм.

Крім того, “Оскар” став найпопулярнішим шоу, випередивши лютневу церемонію вручення премії “Греммі” приблизно на 2,4 мільйона глядачів. А “Золотий глобус” – 9,7 мільйона.

Раніше повідомлялося, що організатори вирізали зі скороченої міжнародної телевізійної версії “Оскара” номінацію “Найкращий повнометражний документальний фільм”, в якій переміг фільм “20 днів у Маріуполі”. 

Оголошено переможців премії Оскар-2024

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button