Цікаве

Стала вдома дата зустрічі Зеленського і Трампа

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки Майком Пенсом. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

Зазначається, що Зеленський подякував Майку Пенсу за його особисту роль в ухваленні рішення про продовження програми безпекової допомоги Україні та висловив сподівання, що у наступному році обсяги такої допомоги з боку США лише зростуть.

Володимир Зеленський підкреслив важливе значення підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки й оборони.

Сторони констатували плідний розвиток українсько-американської співпраці у сфері енергетики та висловилися за її подальше активне розширення.

Було також підкреслено обопільне задоволення високим рівнем політичного діалогу між Україною та США на найвищому рівні.

Президент України поінформував Віце-президента Сполучених Штатів про реформи, спрямовані на викорінення корупції у нашій країні.

Зі свого боку Майк Пенс відзначив прогрес України у впровадженні масштабних реформаторських заходів і висловив підтримку цих зусиль нової української влади.

В свою чергу в офіційній заяві Білого дому додається, що предметом розмови також була майбутня зустріч Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

У заяві сказано, що розмова відбулася у продовження продуктивної зустрічі Пенса і Зеленського 1 вересня у Варшаві.

Зутріч Президентів України та США має відбутися на наступному тижні на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Нагадаємо, раніше передбачалось, що Зеленський зустрінеться з Трампом у Варшаві 1 вересня, однак Президент США відмінив свій візит через наближення урагану «Доріан».

Back to top button