Цікаве

США запускають власну версію конкурсу Євробачення

Змагатимуться у ньому не представники різних країн, як у Євробаченні, а співаки з 50-ти штатів

Америка готується до запуску власного пісенного конкурсу за форматом Євробачення.

Перший American Song Contest глядачі побачать вже 2021 року.

Змагатимуться у ньому не представники різних країн, як у Євробаченні, а співаки з 50-ти штатів, – повідомляє 1NEWS.

Відомо, що учасники (солісти, дуети та гурти до шести людей) проходитимуть від п’яти до десяти телевізійних відбіркових турів, за результатами яких потраплять до півфіналів та гранд-фіналу, який транслюватимуть у прайм-тайм. Втім, який мовник транслюватиме конкурс – суспільний PBS чи інший телеканал, поки невідомо.

Як зазначається, за американським пісенним конкурсом, команда якого має довгострокову ліцензію на його проведення в США, та появою бренду Європейської мовної спілки в США стоять провідні діячі в галузі розваг, музики й телебачення: креативний продюсер Андрес Ленхофф; телеведучий і продюсер Пітер Сеттман; телевізійний продюсер та продюсер масштабних заходів Ола Мельциг; у минулому учасник Євробачення, а згодом його продюсер Крістер Бьоркман; продюсер і телевізійний виконавчий продюсер Бен Сільверман.

Напередодні Євробачення в США команда продюсерів Propagate Content та пісенного конкурсу сформує Американську академію пісенного конкурсу – The American Song Contest Academy. До неї увійдуть професійні виконавці із США, котрі представлятимуть усі музичні жанри. Вони створять журі з артистів та діячів музичної індустрії, які разом із регіональною аудиторією відбиратимуть найкращі таланти з 50-ти штатів для участі в конкурсі.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close