Цікаве

Список закритих для туристів країн поповнився: куди тепер не можна в‘їхати

Через глобальне поширення коронавірусу все більше країн світу закривають свої кордони для іноземців. Раніше про це заявив цілий ряд держав, включаючи Україну. А тепер до них приєдналися Сінгапур, Гонконг та Куба, повідомляє 1News.

Гонконг закриває свої кордони з 25-го березня. Обмеження запроваджують мінімум на два тижні. При цьому громадяни, які прибули безпосередньо з Макао і Тайваню, зможуть відвідати місто, але тільки після двотижневого карантину.

Гонконг, Китай

“Глава адміністрації Гонконгу Керрі Лем постановила тимчасово заборонити відвідування адміністративного району усіма іноземцями з середи, включаючи туристичні поїздки та транзит. Крім того, з 25-го березня понад 8 тис. барів й ресторанів припиняють продаж алкоголю. Ці обмеження будуть чинними два тижні, їх можуть продовжити”, – пише видання.

Посилення режиму пов’язане з різким ростом числа випадків завезення коронавірусної інфекції в Гонконг за останні кілька днів. За останніми даними, в місті зареєстровано 356 випадків зараження коронавірусом, чотири людини померло.

З 24-го березня припиняє в’їзд в країну і влада Куби. Попередньо на місяць. Перетнути кордон зможуть лише громадяни цієї країни, які повертаються додому.

“Іноземним громадянам, які перебувають на Кубі, дозволено залишати межі республіки повітряним транспортом. Туристи будуть тільки виїжджати. З наступного вівторка в країну зможуть приїхати виключно жителі Куби”, – зазначив прем’єр-міністр Мануель Марреро Крус.

Сінгапур в свою чергу забороняє всі короткочасні візити туристів. Через місто-державу заборонять проїжджати навіть транзитом. Таким чином влада хоче захистити місцевих жителів від нового вірусу.

“Це дуже важливі кроки для такої відкритої і щільно пов’язаної з усім іншим світом економіки, як Сінгапур. Але ми переживаємо зараз безпрецедентну кризу”, – заявив міністр Лоуренс Вонг, який очолює сінгапурську оперативну групу по боротьбі з вірусами.

До слова, станом на 26 березня в світі зафіксували 480 тис. випадків зараження коронавірусом. Померло 21,5 тис. осіб, видужали – 115,8 тис. В Україні виявили 162 хворих і підтвердили 5 летальних випадків. Про це свідчать дані Center for Systems Science and Engineering.


МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте до сімейного лікаря. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Джерела: South China Morning Post, АТОР та Reuters

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close