Цікаве

Спроба викрадення школярів у Києві: стали відомі подробиці

Повідомлення про нібито спроби викрадання дітей з двору київської школи викликало хвилю занепокоєння батьків — у соцмережах шириться розповідь про те, як молоді чоловіки під час уроку фізкультури вмовляли учениць третього класу сісти до них в авто.

Біля однієї з київських шкіл на вулиці Вербицького невідомі запрошували дітей їхати з ними в автомобілі за морозивом. Про це повідомляє у Facebook співтовариство Kyiv Live.

«Батькам на замітку: сьогодні вчителька зі школи на Вербицького дала інформацію батькам для ознайомлення. Передайте дітям, щоб з незнайомцями на морозиво не ходили, особливо старшокласникам 9-11 класів», — йдеться у повідомленні.

«Повідомляємо, що в районі зафіксовано випадок, коли до дітей під час уроку фізкультури підійшли невідомі і запрошували їхати з ними за морозивом», — йдеться у документі, фото якого опубліковано в мережі. Невідомих нібито було четверо, вони пересуваються на автомобілі темного кольору.

У свою чергу в Дарницькому управлінні освіти підтвердили, що подібне застереження вони розіслали для ознайомлення директорам шкіл, а ті повинні повідомити вчителів. Одна з молодих педагогів сфотографувала інформацію — і та пішла гуляти по інтернету.

Чиновники пояснили, що це було внутрішнє розпорядження, однак масовому поширенню інформації вони задоволені, тому що люди отримали попередження і тепер неодмінно будуть уважніше ставитися до дітей.

Директор гімназії №267, про яку йде мова, запевняє, що викрадень не було, але те, що чоловіки підходили до дітей — правда.

«Учитель думала, що це батьки, і попрямувала до них, щоб запитати, що їм потрібно. Чоловіки подивилися, що вчитель йде, і пішли. Діти сказали, що вони їх не знають, що хлопці їм запропонували морозиво. Дітей ніхто не чіпав, ніхто нікуди не тягнув», — пояснила Олена Юрчук.

Водночас голова батьківського комітету Наталія Піржінко зазначає, що підстав для паніки немає.

«У нас є охорона. У нас є пропускна система. Всіх батьків закликаю заспокоїтися», — заявила вона.

Психолог Єлизавета Бондар пояснила, що потрібно не просто забороняти брати солодощі від незнайомців і наближатися до їхніх машин, але і дозволяти дітям просити у батьків що завгодно.

«Важливо, щоб дитина розуміла, що вона може піти до батьків і попросити теж морозиво, цукерку або що завгодно, що її не заманить інша людина морозивом або солодощами. Вона отримає це або адекватне пояснення, чому ні», — радить вона.

Також обов’язково потрібно навчити дитину не соромитися кликати на допомогу, а самим батькам — не розганяти зайвий раз тривожних повідомлень.

1News за матеріалами ТСН.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close