Цікаве

Справи, які обов’язково потрібно зробити до Нового року 2022: чек-лист

Грудень – це період, коли люди намагаються зробити всі справи, які відкладали попередні 11 місяців “на потім”. Треба ж розпочати Новий рік-2022 з чистої сторінки, бо для когось він видасться неймовірним! 1News склав чек-лист, щоб не забути про важливі справи, які треба зробити в грудні.

Напишіть чек-лист справ

На початку місяця напишіть список справ, які обов’язково треба виконати у грудні. Зазначте дедлайн та не ігноруйте написане протягом місяця. Бо прокинутися 1 січня зранку буде приємніше, коли всі справи виконані, а з планів на день – пограти сніжки та подивитися “Сам вдома”.

Відвідайте ковзанку

Чому б вам не згадати дитинство? Заплануйте похід на ковзанку з друзями та влаштуйте веселі перегони. В Києві є декілька катків просто неба. Преміальний та найдорожчий знайдете в резиденції “Осокор”, де влаштували містечко Гоґсмід за мотивами стрічки про Гаррі Поттера. Прайс квитка минулого року становив 680 гривень.

Схудніть

Попередні 11 місяці хотіли схуднути, але відкладали “на потім”? Час прийшов реалізувати задумане у грудні! За 31 день реально привести тіло у форму: тренуватися тричі на тиждень та відмовитися від солодощів, фастфуду та хлібобулочних виробів. Скинувши зайві кілограми, ви закохаєтеся у ваше відображення у дзеркалі.

Прикрасьте ялинку

Куди ж без ялинки! Якщо у вас немає красуні вдома, то придбайте ялинку з ефектом засніженості на гілках чи живе дерево. Рекомендуємо її вбирати на День святого Миколая разом із рідними.

Купіть подарунки рідним

Люди не уявляють свят без презентів для найрідніших! Потурбуйтеся про подарунки у грудні для друзів, написавши список. І пам’ятайте: найважливіше для отримувача – не вартість презенту, а ваша увага. Кожен оцінить банальну листівку, якщо ви напишите щире привітання, а ще шоколадного Миколая, якого подаруєте неочікувано.

Перегляньте ТОП-3 новорічних стрічки

Погода в Україні непередбачувана, тож відсутність снігу в грудні – нормальне явище. Але є люди, які залежать від погодних умов, тож дощ на вулиці їх обурює. На випадок осінньої погоди взимку рекомендуємо переглянути ваші ТОП-3 новорічних фільми. Святкова та новорічна атмосфера стрічок нагадає, що свята – близько. І сніг не заставить на себе довго чекати.

Прикрасьте дім

Всі ж мріяли прикрасити оселю новорічними декораціями, щоб вона нагадувала дім з американських фільмів? Прийшов час це зробити на День святого Миколая. Не чекайте до 31 грудня – зробіть новорічний антураж вдома швидше. Читайте попередню статтю, де декоратор розповів, як варто прикрасити оселю.

Джерело: Сьогодні

 

Back to top button