Цікаве

Спікер Верховної Ради «подає сигнали» депутатам, як правильно голосувати (відео)

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков «подає сигнали» депутатам від фракції «Слуга народу», чи потрібно підтримувати певні законопроекти, чи голосувати на свій розсуд.

фото 1News

Так, кореспондент 1News зафіксував, коли спікер після представлення законопроекту оголошує про початок голосування словами «прошу підтримати та голосувати», депутати від «Слуги народу» синхронно підтримують такий проект закону.

Коли ж Разумков говорить: «Прошу голосувати та визначатись», то такий законопроект не набирає необхідних для прийняття голосів.

На відео добре видно, як на практиці це діє:

Кореспондент 1News зауважує, що це не поодинокі випадки, а таким чином голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який водночас є головою партії «Слуга народу», натякає депутатам монобільшості, як потрібно голосувати.

Нагадаємо, схожа практика синхронного голосування застосовувалась у Верховній Раді попередніх скликань, коли перший заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов (нині покійний) піднімав руку, даючи зрозуміти депутатам більшості, як потрібно голосувати.

Більше того, колишній спікер парламенту Володимир Рибак (Партія регіонів) також використовував практику натяку на «правильне» голосування, схожу на ту, яку зараз застосовує Дмитро Разумков.

Додамо, що за «ручне» голосування «диктаторських законів» 16 січня 2014 року було відкрите кримінальне провадження по факту «зловживання службовим становищем».

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close