Цікаве

Sony припинила підтримку PlayStation 2

До 7 вересня у всіх власників PlayStation 2 є можливість звернутися за гарантійним ремонтом приставки, тоді як потім заявки навіть на платний ремонт прийматися вже не будуть

Компанія Sony припинила підтримку PlayStation 2. Вона застаріла більш ніж на 10 років, але в неї як і раніше продовжують грати мільйони користувачів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Продажі ігрової приставки Sony PlayStation 2 почалися в 2000 році, тобто цілих 18 років тому.  Виробництво цієї консолі припинили в 2012 році, а в 2013 році вона повністю зникла з полиць магазинів у всіх країнах світу.

Протягом п’яти останніх років її власники могли використовуватися всі сервіси, проте сьогодні всі вони були закриті.  Більш цей ігровий пристрій не може підключатися до серверів японської корпорації.

До 7 вересня у всіх власників PlayStation 2 є можливість звернутися за гарантійним ремонтом приставки, тоді як потім заявки навіть на платний ремонт прийматися вже не будуть.  Вся технічна підтримка також буде припинена в цей же день.  Більш того, Sony відтепер зовсім перестане випускати ігри для консолі, тому всім її власникам доведеться купувати їх десь на торгових майданчиках, або ж обмінюватися з іншими користувачами.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close