Цікаве

Сьогодні сонячне затемнення і новий місяць: як впливатиме на людей

Сьогодні, 14 грудня, відбудеться новий місяць, останній у 2020 році. Примітно, що цього ж дня буде сонячне затемнення. Які особливості дня, чим він цікавий і небезпечний, що можна, а що у жодному разі не можна робити під час сонячного затемнення, щоб уникнути неприємностей, розповідає 1News.

Сонячне затемнення

 

Що означає сонячне затемнення 14 грудня

Сонячне затемнення – це астрономічне явище, при якому Місяць закриває собою Сонце від спостерігача на Землі.

Останнє в 2020 році сонячне затемнення відбудеться в понеділок, 14 грудня, о 18:13 за київським часом. Це затемнення буде повним, тобто Місяць зовсім закриє собою Сонце від землян, і триватиме воно 2 хвилини 10 секунд.

Спостерігати сьогоднішнє сонячне затемнення можна буде в південно-східній частині Тихого океану, Чилі, Аргентині, на півдні Атлантичного океану. А ось мешканці України не побачать це астрономічне явище. Проте зможуть відчути на собі його вплив.

Цього ж дня о 18 годині 17 хвилин відбудеться новий місяць під знаком Козерога, який також вплине на життя і самопочуття людей. Це сприятливий період для наведення порядків, розкладання по місцях речей і думок, а також всепрощення, планування і накопичення сил для нових звершень і важливих справ. А ось збіг із сонячним затемненням може привести до сильного енергетичного сплеску і спричинити значні зміни в нашому житті.

Як поводитися і що не можна робити під час затемнення

У період затемнень людям властиві імпульсивні та непродумані вчинки, на перший план виходять конфліктні ситуації і минулі протистояння. А тому важливо не піддаватися емоційним сплескам, щоб уникнути негативного впливу затемнення на життя надалі.

 • Під час затемнення, сонячного або місячного, корисно позбавлятися шкідливих звичок і непотрібних речей, існує навіть ритуал викидати або роздавати такі речі.
 • При цьому слід акуратно і дбайливо поводитися із застарілими зв’язками, щоб не поранити близьких людей, не скандалити і не з’ясовувати стосунки.
 • Не варто в період затемнень одружуватися або розлучатися і приймати інші доленосні рішення і вчинки.
 • Щоб привернути енергію сонця, астрологи радять вдягтися цього дня, а особливо у хвилини затемнення, у сонячні кольори – помаранчевий, жовтий, червоний або ж тримати при собі предмети, які за формою і кольором нагадують світило.
 • Проаналізуйте свою поведінку останнім часом, можливо, ви чинили неправильно і могли когось образити. Постарайтеся пробачити людей і самі попросіть вибачення за свої вчинки.
 • Проявляйте турботу, щедрість і поблажливість до оточення.
 • Складайте плани на найближче майбутнє, але поки не поспішайте з їх реалізацією.
 • Намагайтеся не зловживати своєю владою в сім’ї та суспільстві.
 • Не критикуйте людей і не пред’являйте до них претензії.
 • Уникайте проявів гордості перед іншими людьми.
 • Відмовтеся від важких фізичних навантажень, намагайтеся більше відпочивати.
 • Будьте обережні в транспорті і за кермом, не варто в цей період здійснювати поїздки і подорожувати.

Джерело: Сьогодні

Back to top button