Цікаве

Снігова казка: книги для зимового настрою

Взимку кожен з нас прагне комфорту та теплих вечорів. Їдучи на роботу чи вдома після важкого дня, інколи дуже хочеться просто відволіктись від вируючого ритму життя. Найкращий спосіб для цього – книга.

Саме тому, 1News пропонує добірку зимових книг для того, щоб повністю зануритись в атмосферу цієї, по своєму прекрасної, пори року.

Шейн Джонс «Залишаємось зимувати»

Спочатку ця книга була видана малесеньким тиражем в 500 примірників та коштувала неймовірних грошей – 250 доларів! Але згодом, вона справила справжній фурор. Десятки захоплених критиків, чудові рецензіі і в мить цей роман стає культовим. Книга має специфічні і неоднозначні ноти та добре підійде для тих, кому стандартні сюжети вже «приїлись», а вражень хочеться. Настає місяць лютий і здається, що він буде нескінченний. Всі хворіють лютим і не знають, як від цього одужати. Чим вам не ідеальний привід відчути справжню зиму?!

Марк Хелпрін «Зимова казка»

Ця книга, як і обіцяє назва, про справжню казку у якій об’єднані і зима, і любов, і казкові чари. Епіцентром подій є Нью-Йорк. Але не такий, яким ми звикли його бачити. Це не просто мегаполіс, а справжній магічний світ. Якщо ви любите щось легке, і в той самий час глибинно-душевне – ця книга для вас. Читаючи її, починаєш вірити в справжні зимові чари.

Джек Лондон «Біле ікло»

“Біле Ікло” — повість відомого американського письменника Джека Лондона (1876—1916), яка належить до північного циклу творів автора. Ця розповідь про вовка, у жилах якого тече собача кров. Це робить його життя серед людей неможливим. І незважаючи на зради та жорстокість людей, Біле Ікло залишається їм вірний. Історія, яка зворушує та чіпляє. Історія, яка дає віри в людяність, навіть серед тварин.

Сподіваємось наш маленький літературний помічник стане вам у нагоді зимовими та затишними вечорами.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close