Цікаве

«Слуга народу» прийшов у Раду з пакетом з московського ЦУМу (фото)

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дануца подарував своїй колезі по фракції Дар’ї Володіній загадковий презент з ЦУМу. Це зміг зафіксувати кореспондент 1News 20 лютого у сесійній залі Верховної Ради.

Специфічність полягає в тому, що пакунок, в якому Дануца приніс загадковий подарунок, натякає на те, що куплений він у московському магазині.

Кольорами ЦУМу в Москві є помаранчевий та чорний. Саме в такій кольоровій гамі був пакунок в руках у «Слуги народу».

ЦУМ в Москві

Додамо, що фірмовими кольорами київського ЦУМу є рожевий та чорний.

ЦУМ в Києві

Малоймовірно, що пакет з московського ЦУМу депутат міг взяти на території України, тож припускаємо, що подарунок в руках у Дануци саме з Москви.

депутати Олександр Дануца та Дар’я Володіна

Олександр Дануца обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії «Слуга Народу» за виборчим округом №99 (м.Кропивницький).

У 2015 році балотувався до Кропивницької міської ради 7 скликання від «Блоку Петра Порошенка. Був заступником голови Кіровоградської територіальної організації БПП.

Дануцу називали «людиною» Порошенка, який претендував на крісло голови Кіровоградської державної обласної адміністрації.

Дар’я Володіна обрана депутатом за списками партії «Слуга народу». Головна виконавча директорка у «iCreations agency». У 2018 році була кандидаткою в члени Ради громадського контролю при НАБУ.

У 2017 році працювала репутаційним менеджером пісенного конкурсу «Євробачення», що проходив в Україні.

З 2016 року – засновниця та власниця агенції «PR Space». Власниця компанії «Iconic Creations» (Нью-Йорк, США).

Працювала на радіо та на телебаченні (Перший Національний, MAXXI TV).

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close