Цікаве

SkyUp вводить платну реєстрацію на рейси в аеропортах: що відомо

Лоукостер SkyUp вводить платну реєстрацію на рейси в аеропортах з 1 вересня. Тепер безкоштовно зареєструватися на рейс можна буде тільки онлайн.

Реєстрація на рейси SkyUp в аеропортах стане платною

Вартість оформлення посадкового талона в аеропорту складе 18 євро в еквіваленті національної валюти. Зареєструватися безкоштовно можна онлайн в особистому кабінеті користувача на сайті авіакомпанії.

Для польотів по Україні оформлення посадкових талонів в аеропортах на стійках реєстрації стає платним починаючи з вересня, а для міжнародних рейсів – з 1 жовтня, повідомляє 1News.

Платна реєстрація вводиться для пасажирів регулярних рейсів. Чартерні пасажири, як і раніше, зможуть зареєструватися безкоштовно як онлайн, так і в аеропорту. Крім того, для регулярних рейсів залишаються групи пасажирів, звільнені від оплати за реєстрацію:

  • Люди старше 60 років. Підтверджувальний документ – паспорт.
  • Особи, які мають I та II групу інвалідності. Підтверджувальний документ – посвідчення одержувача державної соціальної допомоги людини з інвалідністю.
  • Учасники АТО / ООС. Підтверджувальний документ – посвідчення учасника АТО / ООС.

Зручним і безкоштовним способом оформлення посадкового талона є онлайн-реєстрація в персональному кабінеті на сайті SkyUp. Реєстрація онлайн відкривається за 48 годин і закривається за 5 годин до вильоту.

Самостійне оформлення займає кілька хвилин, зате дозволяє значно прискорити проходження аеропортових процедур і скоротити можливі черги. Це актуально для зменшення ризиків зараження коронавірусом.

Безкоштовно зареєструватися на рейси SkyUp можна онлайн

Як скористатися онлайн-реєстрацією на рейс

Необхідно зайти на сайт SkyUp і перейти в персональний кабінет. Якщо кабінету ще немає, то його можна легко створити. Досить ввести в необхідне поле електронну адресу, яку ви вказали при купівлі квитків і додати до нього пароль. Після цього відразу стануть доступними всі бронювання, а також можливість оформити онлайн-чекін на рейс.

Всім, хто придбав квиток у туроператора або в авіакасах, необхідно звернутися або в місце придбання квитка, або увійти на сайт в розділ “Мій квиток” і так само зареєструвати персональний кабінет.

Слід додати, що платна реєстрація поки що буде діяти тільки в тих аеропортах, де вже доступна безкоштовна альтернатива онлайн-чекіну. Список аеропортів буде постійно оновлюватися, тому перевіряйте інформацію на сайті SkyUp в розділі “Пасажирам” – “Реєстрація”.

Джерело: прес-служба SkyUp

Back to top button