Цікаве

Складено рейтинг смертельно небезпечних тварин

Список починається від більшого до меншого і самою «безпечною» твариною з перерахованих виявився лев, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Щорічно від кігтів і зубів цих ссавців з сімейства котячих гинуть близько 200 людей. Це мінімальний показник у порівнянні з іншими хижаками. Лев ніколи не буде нападати без серйозної причини.

Відразу за царем звірів йде ще одне ссавець, який є єдиним сучасним представником роду Hippopotamus – бегемоти. Зоологи стверджують, що ці тварини відрізняються своєю агресивністю. Виявляти її вони можуть не тільки до людей, але й до своїх родичів. Щороку ці тварини вбивають близько 500 чоловік – в 2,5 рази більше, ніж леви.

Слон розташувався на восьмому місці в рейтингу. Незважаючи на те, що це ссавець травоїдних, за рахунок своєї ваги він без проблем може перемогти свого супротивника. Крім того, слони можуть бути вкрай агресивні. Найчастіше свою негативну сторону характеру виявляють африканські слони. Щорічно слони вбивають близько 600 людей.

Не варто забувати і про крокодилів, які постають злочинцями не тільки в фільмах, але і в мультиках. Від зубів алігаторів і крокодилів, в тому числі, щороку гине 1000 осіб. Маленькі лапки не заважають хижакам розправлятися зі здобиччю за допомогою масивних щелеп і гострих зубів.

Вирушаючи в пустелю, варто побоюватися і скорпіонів. Ці членистоногі найчастіше живуть в жарких країнах. З 1750 видів скорпіонів смертельну небезпеку становлять лише 50. Їх отрута вкрай небезпечна для живих істот. Проте, з одного погляду визначити безпечну особину – непросто. Щороку від отрути скорпіонів гине 3,3 тисячі людей.

Ще однією отруйниою твариною, а точніше, комахою, є хищинець. Цей жук-вбивця випускає паралітичну отруту, а разом з нею і ферменти, які розкладають внутрішні органи. На вигляд цей жучок виглядає безневинно, але укус одного з його різновидів – тріатомвого клопа – може спровокувати хворобу Шагаса. Основна загроза полягає в тому, що на ранній стадії симптоми потрапляння отрути в організм відсутні або незначні. Від зубів цієї комахи вмирає 10 тисяч людей щорічно.

Як не дивно, але на четверте місце рейтингу потрапили тварини, що вважаються кращим другом людини. Йдеться про собак. Щороку від їх зубів гине близько 60 тисяч чоловік.

Топ-3 найбільш небезпечних тварин відкривають змії. Ці істоти живуть на всіх континентах земної кулі, крім Антарктиди. Отрута деяких змій смертельно небезпечна, а таким особинам, як удавам, наприклад, небезпечна речовина зовсім не потрібна. Щороку від укусів і нападів змій гине 138 тисяч чоловік.

Друге місце віддали самому незвичайному представнику тваринного світу – Homo sapiens sapiens, іншими словами людині. Щорічно від людських рук гине близько 400 тисяч його ж родичів.

Перше місце присвоїли найменшим, але надзвичайно небезпечним тваринам – комарам. Найчастіше саме ці комахи є переносниками різних захворювань. В окремих областях світу комарі можуть сягати значних розмірів, а в тропіках їх появи варто побоюватися, а не відмахуватися непоказним листком. Щороку від укусів комарів вмирають 725 тисяч чоловік.

 

 

 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button