Цікаве

Скандал із “російським” Кримом і Google отримав гучне продовження

Користувачі мережі активно обговорюють “визнання” американською компанією Google окупованого Криму російською територією.

Google Maps

Одним із перших на це відреагував російський опозиційний політик, колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов.

“У мене на телефоні Крим у Google Maps став російським. Ганьба яка! За гроші маму рідну продадуть. Цікаво, чи український МЗС відреагує?” — написав він у мережі.

Під постом політика зав’язалися суперечки. Користувачі повідомляли, що вони по-різному бачать на картах територію півострова.

“Там залежить від того, звідки ви дивитеся: в Росії — покаже, що Росія, в Криму, як і на решті території України, — що Україна, і у європейських країнах — теж Україна. Ось така подвійна гра”, — писала Alina Mosendz.

“Я зараз у Штатах. Держкордон України Гугл показує суцільною чорною лінією, а кордон із Кримом — пунктирною. Назви всіх міст у Криму дані в англійському варіанті і в українському. Російського немає”, — зазначав Vadim Belik-Gorbach.

“Гугл трактує територію Криму як територію під окупацією РФ”, — додала Ilonna Yankouskaya.

“Зі Швейцарії Крим російський”, — повідомив Слава Улендеєв.

“Із ЄС всі назви у Криму українською в Google Maps”, — написав Sergy Alpin.

“Багато сервісів виносять цей пункт у налаштування, можна самому обрати, Крим — це Україна чи Росія”, — наголосив Дан Бялик.

Деякі користувачі писали, що треба було зробити, як російська компанія “Яндекс”, яка в РФ показує Крим російським, а в Україні — українським.

“Треба брати приклад із “Яндекса”: і нашим, і вашим”, “Нікого не образили, тут він російський із російськими назвами, там — навпаки”, “Можна припустити навіть, що в американському сегменті він — американський і взагалі 94-й штат”, — писали у коментарях.

 

Джерело: Ілля Пономарьов у Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close