Цікаве

Схудлий на 50 кг хлопець розкрив секрети зниження ваги

22-річний Рахул Данг з індійського міста Гургаон, штат Хар’яна, схуд на 50 кілограмів за півтора року. Хлопець, який ще 2018 року важив 120 кілограмів, зізнався, що все життя страждав від ожиріння, через що його постійно дражнили в школі. Про секрети нормалізації ваги хлопця розповідає 1News.

Рахул Данг схуд на 50 кг

Спочатку Данг зайнявся спортом, роблячи акцент на кардіотренуваннях і функціональних вправах: бурпі, різні планки та джампінг джек. Він тренує різні групи м’язів у різні дні, а в неділю відпочиває. Важливий момент: перед походом до спортзалу хлопець п’є чашку кави (це, на думку Данга, корисно для травлення та зміцнює імунітет).

Також індієць змінив свій раціон: снідає вівсянкою на молоці, на обід їсть варені овочі та варену курку або два яйця, а на вечерю – брюссельську капусту і дав – традиційний вегетаріанський індійський пряний суп-пюре з розварених бобових.

“Я пройшов довгий шлях від замкнутої дитини, яка важила 120 кілограмів, до блоґера, котрий пише дописи про моду і фітнес”, – каже схудлий на 50 кг Рахул.

Джерело: Times of India

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close