Цікаве

Шотландець переплив Ірландське море заради зустрічі з коханою, але потрапив до в’язниці

Дейла МакЛафлана ув’язнили через порушення карантину

На острові Мен, який є володінням Британської корони, до тюрми на чотири тижні потрапив чоловік, який переплив Ірландське море з Шотландії, щоб зустрітися з дівчиною.

Його ув’язнили через порушення карантину, – розповідає 1NEWS.

28-річний шотландець Дейл МакЛафлан познайомився зі своєю дівчиною у вересні, коли працював на острові Мен покрівельником, але згодом поїхав додому, бо нових дозволів на роботу йому не дали.

11 грудня він вирішив зустрітися з нею, порушивши карантинні правила, які забороняють в’їзд на острів без спеціального дозволу. Чоловік вирішив поплисти з Шотландії на водному скутері, хоч раніше ним ніколи не керував. Думав, що дорога (40 кілометрів) займе 40 хвилин, але плив загалом 4,5 години.

Після того як чоловік прибув на острів, він пройшов пішки ще близько 25 кілометрів до будинку своєї дівчини. Наступного дня МакЛафлан дав поліцейському її адресу як свою, і в той же вечір пара вирушила у нічні клуби. Після перевірки документів поліція заарештувала чоловіка 13 грудня.

Адвокат шотландця у суді наголошував, що той страждає від депресії та не міг впоратися з розставанням. Водночас у суді постановили, що МакЛафлан навмисно обійшов обмеження на в’їзд і піддав населення острова ризикам.

Сам чоловік свою провину визнав.

Джерело: Громадське

Back to top button