Цікаве

Шо подивитись ввечері: найкращі пригодницькі фентезі, які занурять вас у казки

Приємно поринути в чарівний світ фентезі, обожнюваний дітьми та дорослими. Захопливі пригоди, гостроцікавий сюжет, чарівні персонажі, несподівані повороти подій відвернуть від реалій життя. Давати волю уяві допомагають казкові фільми. Час від часу, такий вихід з реальності корисний для кожного дорослого.

1News розповідає про фільми, які підійдуть для перегляду всією родиною, адже світ казки привабливий як для дітей, так і для дорослих.

Пен. Подорож в Нетландію

Кадр з фільму "Пен. Подорож в Нетландію"

Кадр з фільму “Пен. Подорож в Нетландію”

Маленький хлопчик на ім’я Пітер Пен ще в дитинстві втратив обох батьків і опинився в притулку. Одного разу Пітер потрапив в казкову пригоду, яка повністю змінило його життя. Вночі над притулком з’являється загадковий чарівний корабель і в цю ж ніч зникає кілька дітей. Їх на кораблі відвозять в казкову країну Неверленд, в якій Пітеру доведеться пройти багато випробувань, зустріти багато дивних істот, знайти нових вірних друзів. Завдяки зірковому акторському складу – Х’ю Джекман, Руні Мара, Аманда Сейфрід, Кара Делевінь фільм – казка дивиться на одному диханні.

Білосніжка: Помста гномів

Кадр з фільму "Білосніжка: Помста гномів"

Кадр з фільму “Білосніжка: Помста гномів”

Одного разу в королівстві у короля і королеви народилася красуня-донька Білосніжка. Шкіра її була біла, як сніг, а волосся чорне як смола. Незабаром після народження дівчинки її мама вмирає, а король виховує дочку сам. Через вісім років король вдруге одружується і через деякий час йде воювати з темними силами. Королева Клементіанна повністю узурпувала владу, відсунувши справжню спадкоємицю престолу. В результаті королівство в занепаді, країну скував вічний холод, в палаці бенкетують багатії, а за стінами замку гинуть від голоду і холоду прості люди. На своє повноліття Білосніжка отримує в подарунок кинджал батька і дізнається від своїх друзів з прислуги про жахи, які відбуваються за стінами замку. Білосніжку пригнічує життя в палаці, приниження мачухи та вона залишає палац, аби в усьому розібратися …

Красуня і чудовисько

Кадр з фільму "Красуня і чудовисько", 2014

Кадр з фільму “Красуня і чудовисько”, 2014

Обіднілий купець дізнається, що один з його кораблів повертається в порт. Купець негайно збирається в місто і перед поїздкою запитує своїх красунь дочок – що їм привезти. Старші доньки замовляють дорогі сукні і прикраси, а Белль просить привезти троянду, бо в місцевості, де вони живуть, троянди не ростуть. На превеликий жаль купця судно конфісковано в сплату боргів. Він дуже засмучений і по дорозі додому втрачається в лісі, де випадково знаходить чудовий замок. Але його господарем виявляється страшне чудовисько, яке приходить в лють від того, що купець вирішив зірвати троянду з розарію для Белль. Чудовисько відпускає свого бранця додому лише на один день, щоб той попрощався з сім’єю, але хоробра Белль виоушає замість батька на зустріч з чудовиськом.

Еспен в пошуках золотого замку

Кадр з фільму "Еспен в пошуках золотого замку"

Кадр з фільму “Еспен в пошуках золотого замку”
Фото: Imdb.com

Головний герой фільму – хоробрий сельський хлопець Еспен. Він уже проявляв свою відвагу, сміливість, хоробрість і кмітливість, коли пішов в королівство злих тролів і врятував з полону юну принцесу. Цього разу на нього чекає завдання значно складніше, тому, що король і королева отруєні та знаходяться на межі життя і смерті. Про протиотруту ніхто нічого не знає. Еспен чув про те, що в далекому Золотому замку, який знаходиться на краю світу, є животворче джерело, вода якого може протистояти будь-якій отруті, а значить – врятувати короля і королеву. Відважний Еспен і прекрасна принцеса Крістін вирушають на його пошуки. Їх чекає безліч небезпек, несподіваних знайомств і пригод.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button