Цікаве

Щоб Росія здригнулася: зброю для України від США

В Україні презентували першу партію автоматичних карабінів M4-WAC-47, виготовлених спеціально для потреб української армії та які відповідають усім стандартам НАТО, передає 1News з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

“Першу партія M4-WAC-47, створена ДП “Укроборонсервіс”, що входить до складу “Укроборонпрому”, спільно з американської компанії Aeroscraft, буде надана представникам Збройних Сил України, Національної Гвардії та інших силових структур, для проведення всебічних випробувань. Така процедура є обов’язковою умовою для прийняття на озброєння будь-якого зразка зброї”, – сказано в повідомленні.

Під час випробувань карабіна будуть перевірені бойові й експлуатаційні властивості, як у калібрі 7,62 так і 5,56-мм. Крім того можлива адаптація озброєння до патрона калібром 5,45х39, який також використовується в українській армії, і до інших новітніх типів боєприпасів.

“Автоматичний карабін M4-WAC-47 дає можливість перейти українській армії та оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Завдяки зброї, яка буде виготовлятися на українських підприємствах, будуть не тільки створені нові робочі місця і збільшені податки, а й підвищиться технологічність виробництва. Ця зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що Україна й Альянс прискорюють інтеграційні процеси”, – заявив генеральний директор “Укроборонпрому” Роман Романов.

Також, начальник Генштабу Віктор Муженко повідомив, що Україна попросила у США надати протитанкові системи, засоби повітряної розвідки, а також системи радіоелектронної боротьби.

За словами Муженка, тепер треба чекати політичного рішення. Також начальник Генштабу зазначив, що вибухи складів у Калинівці могли бути спрямовані на те, щоб перешкодити поставкам озброєння.

Також начальник Генерального штабу ЗСУ впевнений, що під час спроби силового звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей із застосуванням авіації Збройних сил України втратять до 12 тисяч військовослужбовців за 10 днів бойових дій.

За його словами, для того, щоб звільнити Донбас за допомогою армії, українське суспільство має бути готовим до величезних втрат.

Втрати серед мирного населення будуть ще більше, каже керівник Генштабу. З досвіду АТО на сході України, на 2300 загиблих військових доводиться 10000 загиблих цивільних, пояснив Муженко.

Новини за змістом

Загрузка...

One Comment

  1. “Щоб звільнити Донбас за допомогою армії, українське суспільство має бути готовим до величезних втрат…” Якщо будуть звільняти такі як Муженко (Вітя-мясник), то не сумніваємося.

Загрузка...
Close