Цікаве

Що робити, якщо ваші інтимні знімки потрапили в інтернет

Все популярнішими стає практика шантажу за допомогою інтимних фотографій людей. Що робити, якщо ваші пікантні знімки потрапили в Інтернет? Або фотографії ваших рідних? А потім вас починають ними шантажувати! Як без паніки вирішити ці питання – розповідає 1News.

Як шантажують інтимними фотографіями українців

22-річну Настю шантажували її інтимними фото. Їй пригрозили, якщо вона не хоче стати відомою на весь світ, то повинна заплатити. Але дівчина розповіла, що шантажист почав торгуватися про ціну.

“Він мені каже тисяча гривень, а я кажу, що у мене таких грошей немає – можу дати 500 гривень. Він каже давай 400 гривень, я говорю є тільки 200 гривень. В принципі за 300 гривень ми вирішили це питання”, – ділиться своєю історією Настя.

Дівчина впевнена, щоб отримати відверті приватні фото, її аккаунт зламали.

 

Що робити, якщо ваші інтимні знімки потрапили в Інтернет

Але буває і шантаж від знайомих вам людей. Тільки Ігор розірвав стосунки з дівчиною, як вона перейшла в наступ: загрожувала, що поширить його пікантні фотографії в інтернеті. Вгамувалася вона тільки тоді, коли він пообіцяв написати заяву в поліцію. Але мовчала недовго – через тиждень знову почала погрожувати.

“Я більше нічого кращого не придумав, як надіслати їй ще пачку своїх фото, щоб вона робила з ними, що хоче. Тому що, в принципі, а що в цьому такого”, – поділився своєю ситуацією Ігор.

Хлопець каже, що це подіяло.

Що робити, якщо вас шантажують інтимними знімками

Спосіб Ігоря спрацьовує не завжди, тому, якщо ваші інтимні фото потрапили в недобрі руки – звертайтеся в поліцію, це повинно зупинити зловмисників.

Якщо ж ваші фотографії, які ви не планували виставляти на загальний огляд все ж виклали в Мережу – звертайтеся до адміністратора сайту. Навряд чи він захоче мати проблеми з законом.

Що робити, якщо ваші інтимні знімки потрапили в Інтернет

Є ще один спосіб, про який розповідає адвокат Ян Білоголовий.

“У нас є такі рідкісні професії як ремувінг інженери, які допомагають за окрему плату видаляти історії з мережі. Я рекомендую звернутися до адвоката”, – радить експерт.

Варто також знати, що шантаж інтимними фото в Україні карається позбавленням волі до п’яти років. Тому замість вислуховування загроз від шантажиста, спробуйте пригрозити йому судом.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close