Цікаве

Що робити, щоб пісок не прилипав до ніг: корисні поради

Класний відпочинок на літньому пляжі може затьмаритися неприємними відчуттями, коли на ногах залишився пісок, що ніяк не хоче струшуватися. Через це після пляжу важко вдіти будь-яке взуття.

По-перше, це неприємно, а по-друге ви ризикуєте до крові натерти ноги. Але існує напрочуд простий спосіб, при якому ви забудете про цю проблему, розповідає 1News.

Що робити, щоб позбутися піску на ногах: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Присипка

 

Пісок на ногах

 

Тальк або дитяча присипка швидко вирішать проблему прилиплого піску. Візьміть мішечок із не дуже щільної тканини і насипте в нього тальк. Коли будете збиратися йти з пляжу, протріть ноги цим мішечком або ж припудріть стопи дитячою присипкою. Тальк має властивість добре вбирати всю вологу, тож навіть дрібні піщинки відпадуть самі собою, а ноги стануть чистими і гладкими.

  • Лайфхак 2. Прогулянка

 

Пісок на ногах

 

Під рукою не виявилося присипки? Менш ефективний, але теж дієвий спосіб: просто прогуляйтеся босоніж по піску до місця виходу з пляжу. На гарячому піску ноги швидко висохнуть, тож залишиться їх тільки гарненько потерти одна об одну, а потім можна взуватися.

  • Лайфхак 3. Вода

 

Пісок на ногах

 

Якщо пісок занадто розпечений, по такому не дуже приємно гуляти босоніж, можна і обпектися. А в пляжних шльопанцях ноги залишаться вологими і пісок не відпаде. У цьому випадку вирішити проблему з допоможе вода. Сполосніть ноги на виході з пляжу і трохи почекайте, щоб вони висохли. Можна взуватися і вирушати додому.

 

Джерело: Сьогодні

Back to top button