Цікаве

Що приносить українцям найбільше радості в житті

Родина, діти та друзі - на першому місці у наших співгромадян

Найбільше радості в житті українцям приносять родина (74%), діти (63%) і друзі (49%).

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, – повідомляє 1NEWS.

Також радість українцям приносять подорожі (30%), спілкування з природою (30%), гроші (29%), музика (27%), робота (25%), домашні тварини (24%), подарунки (22%).

Майже кожному п’ятому українцю приносять радість відпустка/канікули, книги, інтернет, перегляд телевізора, їжа, секс, а також прибирання в будинку і заняття спортом.

Кожному шостому – кіно, дні народження, молитва, шопінг. Майже кожному десятому – театр, танці, пісні, перемоги улюбленої команди або просто усамітнення. Близько 5% приносять радість навчання і алкоголь, 1-2% – азартні ігри і легкі наркотики. Тільки 1% українців зазначили, що їм нічого не приносить радості в житті.

1

Протягом останніх 10 років найбільше зросло відчуття радості від родини, дітей, друзів, відпусток і подорожей, домашніх тварин і спілкування з природою, занять спортом, сексу, їжі, книжок, театру, пісень і танців.

Однак за останні 10 років істотно зменшилася кількість респондентів, які отримують радість від перегляду телевізора (ще в 2009-2011 роках перегляд телевізора стабільно потрапляв у першу п’ятірку рейтингу радості, тоді як сьогодні це середина другої десятки).

1

Джерело: ZN.ua

Останні новини

Back to top button