Цікаве

Що подивитися вдома: топ-5 романтичних комедій

Карантин – ідеальний час для того, щоб влаштувати кіномарафон, а в новій збірці  – романтичні комедії, які вас вразять, обіцяє 1News. Приготуйтеся сміятися і плакати та переживати разом з неординарними героями романтичні пригоди.

Що подивитися вдома: найкращі комедії на вечір

Босоніж по місту

Кадр з фільму "Босоніж по місту"

Кадр з фільму “Босоніж по місту”

Джей – гуляка і бешкетник. Він не залишається на жодному робочому місці, а його сім’я вважає його невдахою. Після чергової витівки його відправляють працювати прибиральником в клініці для душевнохворих. Там він знайомиться з чарівною пацієнткою на ім’я Дейзі, яка абсолютно не адаптована до навколишньої дійсності. Дейзі прив’язується до Джея і навіть збігає слідом за ним з клініки. Джей отримує запрошення на весілля брата, де він повинен з’явитися разом зі своєю дівчиною, якої в нього немає. Герой вирішується на обман і бере на весілля Дейзі.

Дивiться на
ДИВИТИСЯ

Любов за рецептом

Кадр з фільму "Кохання за рецептом"

Кадр з фільму “Кохання за рецептом”

З того часу, як Марк і Ракель забронювали столик кращому ресторані світу, який розташований в бухті Коста-Брава, минув рік. І ось настала довгоочікувана дата, яка збіглася з останній днем роботи ресторану. Господарі вирішили закрити ресторан і відкрити новий, але в Токіо. Однак за рік стосунки Марка і Ракель зазнали краху – пара встигла розлучитися. Марк працює в Барселоні, а Ракель переїхала до Нью-Йорку. Однак колишні закохані вирішують все-таки зустрітися і провести цей незабутній вечір, який колись був їхньою мрією.

Чого хочуть жінки

Кадр з фільму "Чого хочуть жінки"

Кадр з фільму “Чого хочуть жінки”

У центрі сюжету – ловелас Нік Маршалл, який провів дитинство в гримерці кордебалету і був улюбленцем всіх танцівниць. Тепер Нік Маршалл працює в рекламному агентстві та чекає підвищення до креативного директора, але у нього з’являється конкурентка – блондинка Дарсі, яка має всі шанси отримати його бажану посаду. Обставини ускладнюються, коли Нік Маршал після неприємного інциденту у ванній починає чути голоси жінок. Чарівного мачо Ніка Маршалла грає Мел Гібсон, а Дарсі – володарка чотирьох премій “Еммі” Хелен Хант.

Кохання – це все, що тобі потрібно

Кадр з фільму "Любов – це все, що тобі потрібно"

Кадр з фільму “Любов – це все, що тобі потрібно”

Фільм данського режисера Сюзанни Бір розповідає про життя Іди – перукарки, яка після лікування раку молочної залози втратила волосся і груди. Іда готується до весілля своєї дочки, коли дізнається, що її чоловік зраджує їй з молодою бухгалтеркою. Жінку також засмучує новина про те, що її син іде в армію, і в змішаних почуттях вона вирушає до Італії на весілля дочки. Але в літаку вона стикається з Філіпом – овдовілим батьком і мільйонером, стосунки з яким у героїні спочатку не складаються.

Іспит для двох

Кадр з фільму "Іспит для двох"

Кадр з фільму “Іспит для двох”

Поллі Нельсон – співробітниця приймальної комісії Прінстонського університету. Вона визначає, хто гідний вчитися в престижному виші, а хто – ні. Але що робити, якщо несподівано знайшла загубленого сина, який теж хоче вчитися в Прінстоні? Що рятувати кар’єру або особисте життя?

Джерело: Сьогодні

Back to top button