Цікаве

Що подивитися вдома: 5 нових комедійних серіалів 2020 року

Поки кіностудії перестають знімати і переносять прем’єри великого кіно, потокові сервіси продовжують випускати нові серіали. 1News показує добірку – свіжі комедії 2020 року, які можна подивитися цього вечора.

“Я ненавиджу Сьюзі”

Кадр з серіалу "Я ненавиджу Сьюзі"

Кадр з серіалу “Я ненавиджу Сьюзі”
Фото: Скриншот из видео

 

Події серіалу розвиваються навколо Сьюзі Піклз – талановитої актриси, яка переживає творчу кризу. Незважаючи на багатообіцяльну професію, вона живе в селі із чоловіком і глухим сином. Її кар’єра просувається без особливого успіху, та й чоловік скептично сприймає її кар’єрні перспективи.

Раптово доля дарує шанс усього життя: Сьюзі запропонували роль діснеєвської принцеси. Але ця подія тьмяніє на тлі того, що хтось злив у Мережу її інтимні фото із вкраденого смартфона. Тепер доведеться докласти всіх зусиль, щоб врятувати свої шлюб і кар’єру.

“Встигнути за два тижні”

Кадр із серіалу “Встигнути за два тижні”
Скріншот

Зірка “Гри престолів” Мейсі Вільямс грає Кім Ноукс, яка з дитинства виховувалася далеко від цивілізації. Мати відвезла дівчинку в сільську місцевість після того, як чоловік загадково помер.

Кім виросла і вирішила вирушити в місто, щоб відвідати могилу батька і вшанувати його пам’ять, але раптом героїня потрапляє в неприємності. Разом з братами-лузерами Дейвом і Ніком Кім напивається, а коли вони приходять до тями – виявляють поруч сумку з краденими грошима. Трійці належить з’ясувати, хто це влаштував, і водночас ховатися від поліції і бандитів, які переслідують друзів.

“Особисте життя”

Кадр із серіалу “Особисте життя”
Скріншот

 

Серіал-антологія про найголовніше почуття. Дербі Картер переїхала в Нью-Йорк, щоб знайти власне життєве покликання. Замість цього дівчина змушена працювати на низькооплачуваній роботі. Героїні ніяк не вдається зустріти чоловіка мрії, який став би ідеальним супутником у сімейному житті.

“Біжи”

Кадр із серіалу “Біжи”
Скріншот

 

“Біжи” – історія дівчини Рубі, яка втомилася від буденщини і одного чудового дня отримує повідомлення від свого колишнього бойфренда, який став відомим лайфкоучем. Він пропонує їй вирушити в цікаву подорож. Звичайно, Рубі відразу погоджується, і це рішення змінює її життя.

“Ми тут”

Кадр із серіалу “Ми тут”
Скріншот

 

Знамениті дрег-діви Боб, Еврика О’Гара і Шангела їздять різними містами США, знайомляться з іншими представниками субкультури і влаштовують з ними спільні виступи. Максимальна відкритість, творчий підхід і любов до себе – три кити, на яких стоїть цей візуально розкішний серіал.

Джерело: Сьогодні

Back to top button