Цікаве

Що подивитися у кіно: головні фільми цього тижня

Стартував новий прокатний тиждень, на якому ви зможете побачити багато цікавих фільмів з нетривіальними сюжетами.

1News продовжує тримати в курсі найцікавіших і гостросюжетних кіноновинок, заради яких точно варто піти до кіно.

“Матуся у відриві”

Цілком життєва ситуація. Айріс, народивши дитину, дізнається, що її коханий насправді її давно зраджує і готується втекти зі своєю новою дівчиною до Африки. Що робити? Сумувати? Авжеж, ні! Прийшовши до тями від шоку, Айріс активно занурюється в бурхливе життя матусі-одиначки й усіма можливими способами намагається стати щасливою.

“Атлантида”

Події фільму розгортаються 2025 року, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернутий до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Однак на тлі спустошення народжується нове кохання.

Примітно, що всі ролі в фільмі зіграли непрофесійні актори. Серед них – колишній розвідник, волонтер благодійного фонду “Вернись живим” Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека та доброволець Василь Антоняк. Зйомки фільму проходили в Маріуполі та Києві.

 

“Нічний патруль”

Нелегкі будні паризької поліції. Трьом поліцейським доручають відповідальне завдання. Їм належить супроводити і повернути мігранта на його батьківщину. Але вже в аеропорту одна з поліцейських, Вірджинія, розуміє, що їх супроводжуваному на батьківщині загрожує неминуча загибель. Життя – найголовніша цінність людства і тому Вірджинія намагається переконати колег дозволити мігранту врятуватися втечею.

“Збирач боргів”

Помилка двох колекторів може коштувати життя їм самим і їхнім сім’ям. Вибиваючи борги з чорної готівки, вони перейшли дорогу босові наркокартелю, який до того ж практикує шаманство. А в результаті – кривавий конфлікт між двома бандами може втопити місто в крові й насильстві.

“Друзі на свою голову”

Дві пари середнього віку: Леа і Марк, Карін і Франсіс давно дружать сім’ями. Все було прекрасно, поки тиха і скромна Леа не опублікувала роман, який миттєво став бестселером. Стосунки нерозлучних друзів відразу ж були перевірені на міцність і кожен показав своє справжнє обличчя…

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button