Цікаве

Що подивитись у кінотеатрі цього тижня: 5 цікавих новинок

Поступово відновлюють роботу кінотеатри та для любителів кіно є шанс знову зануритися в атмосферу перегляду фільму на великому екрані. 1News розповідає про найгучніші новинки, які вже цього тижня можна подивитися в кінотеатрах.

 

Герой СамСам

Це анімаційний фільм для сімейного перегляду, який дуже популярний у дітей всього світу, та Україна тут не виняток. Міжгалактична пригода від анімаційної студії, яка причетна до створення “Нікчемний Я”, що гарантує якість анімації!

За сюжетом, планеті Сам загрожує небезпека. На батьківщині знаменитого СамСама стався напад Мрачунів – інопланетних жуків, які поширюють по всьому світу смуток. Для перемоги над полчищами Мовчунів герою на допомогу прийде його давня подруга за листуванням з сусідньої планети.

Прем’єра мультфільму відбулася в рамках престижного фестивалю анімації в Ансі у 2019 році, а на українські екрани мультфільм мав вийти 16 квітня цього року, але карантин вніс свої зміни в кінокалендар. Тепер мультфільм можна побачити в кінотеатрах з 16 липня.

Бладшот

Нещодавно вбитого солдата Рея Харрісона за допомогою нанотехнологій повертає до життя деяка корпорація. Він стає безсмертним Бладшотом, наділеним надлюдською силою і здатністю миттєво самозцілюватися, але в його пам’яті все стерто. Одного разу спогади все ж починають повертатися до Рея. Він впізнає людину, яка зруйнувала його життя і сім’ю. Тепер Рей піде на все, щоб дізнатися правди і виходить з-під контролю корпорації.

Творець

2046 рік. Технології стрімко розвиваються і створення штучного інтелекту не за горами. Джордж Елмор, молодий вчений, який впродовж декількох років працює над створенням подібного андроїда в секретній лабораторії. Він близький до фіналу своєї роботи, і на нього чекає останній, небезпечний для всього людства етап. Що саме рухає Джорджем в цьому проєкті і яка його особиста мета?

Ураган

Найсильніший ураган рухається до Пуерто-Рико. Поліція отримує вказівку влади якомога швидше евакуювати жителів в безпечну зону. У житлові будинки направляються патрулі, щоб оповістити людей про загрозу. Поліціянт Кардільо стукає в квартиру колишнього копа, а тепер уже пенсіонера Рея. Той на відріз відмовляється покинути своє житло, оскільки не вірить, що небезпека настільки велика. Буревій стає все сильніше, а тим часом в будинку з’являється банда грабіжників, мета яких – сейф з мільйонами доларів, розташований в одній з кімнат.

Озеро диких гусей

Чжоу Цзенун – лідер невеликої банди, яка займається крадіжками мотоциклів. Під час однієї з розборок Чжоу випадково вбиває поліцейського. Тепер він головний злочинець і ціль пошуку для влади. У гонитві, Чжоу зустрічає повію Лю Аяй. Вони обидва загнані в глухий кут і намагаються знайти вихід із ситуації разом.

Джерело: Сьогодні

Back to top button