Цікаве

Що подивитись: топ-5 найкращих драм від HBO

1News продовжує публікувати найцікавіші фільми та серіали, які можна подивитися вдома під час карантину. Нашим читачам не доведеться шукати в інтернеті “що подивитися” і “найкращі фільми онлайн”, тому що ми дбайливо підібрали нову порцію картин для карантинного дозвілля. Сьогодні дивимося драми.

Нагадаємо, що раніше ми публікували список цікавих серіалів та інтригуючих детективів.

Найкращі драми від HBO

“Філ Спектор”

Кадр з фільму “Філ Спектор”
  • США, 2013

Сюжет: легенда музичного бізнесу Філ Спектор потрапляє під слідство у справі про вбивство Лани Кларксон. В цей же період у нього зав’язуються стосунки з адвокатом Ліндою Баден.

“Сірі сади”

Кадр з фільму “Сірі сади”
  • США, 2012

Сюжет: події, яким присвячений фільм, відбуваються протягом 40 років. У драмі, заснованій на реальних фактах, Дрю Беррімор і Джессіка Ленг грають двох ексцентричних родичок Жаклін Кеннеді-Онассіс, які опинилися в центрі загальної уваги після того, як відділ охорони здоров’я вирішив очистити їхні володіння в Східному Хемптоні (штат Нью-Йорк) від єнотів і дрібних комах.

“Розповідь”

Кадр з фільму “Розповідь”
  • США, Німеччина, 2018

Сюжет: Дженніфер Фокс – успішна режисерка і викладачка в кіношколі, чий ритм життя не дозволяє зупинятися ні на хвилину. Одного разу її мати знаходить старе есе дочки. У ньому зізнання, що в дитинстві вона була розбещена двома дорослими.

“Дитя в часі”

Кадр з фільму “Дитя в часі”
  • США 2017

Сюжет: у дитячого письменника Стівена Льюїса зникає дочка. Пошуки не дають результатів, і тепер, два роки по тому, він мусить вчитися будувати життя спочатку.

“Син Америки”

Кадр з фільму “Син Америки”
  • США, 2019

Сюжет: у молодого афроамериканця Біггера Томаса зелене волосся і стильна шкіряна куртка. Він молодий, гарний собою і бідний. Він отримує шанс потрапити у світ грошей і влади після того, як його найняли шофером для дочки заможного бізнесмена.

Джерело: Сьогодні

Back to top button