Цікаве

Що подивитись на вихідних: 5 нових серіалів, які ви могли пропустити

Вечори стають прохолодними та скрасити їх допоможе не тільки компанія друзів і чашечка ароматного чаю, але і захопливі серіали з нетривіальним сюжетом.

Якщо вам подобається довге кіно і ви не хочете одразу прощатися з головними героями після однієї серії, а є бажання ще і ще посмакувати сюжет і насолодитися грою талановитих акторів, то наша добірка для вас.

Поки Netflix, Amazon і інші популярні платформи готують безліч серіальних осінніх прем’єр, 1News пропонує вам підбірку п’яти серіалів, які вийшли за останні кілька років.

 

“Жартую”

 

"Жартую"

“Жартую”

Головний герой серіалу, популярний телеведучий Джефф Пічірілло, у виконанні Джима Керрі, вже багато років веде дитяче телешоу. Він популярний не тільки у дітей, але й у дорослих, завжди може розвеселити або дати слушну пораду.

Але особисте життя Джеффа в якийсь момент часу починає кардинально відрізнятися від створеного ним веселого та оптимістичного образу: гине син, з іншим сином немає взаєморозуміння, а дружина йде до коханця. З кожним днем Джеффу стає все складніше підтримувати імідж веселуна.

“Новий Папа”

 

"Новий Папа"

“Новий Папа”

Продовження серіалу “Молодий Папа” з Джудом Лоу і Джоном Малковичем в головних ролях. Після дев’яти місяців папа Пій XIII продовжує перебувати в комі. Кардиналам нічого не залишається, окрім як обрати нового Папу. В результаті деяких махінацій їм стає Іоанн Павло III.

Незабаром Папа Пій XIII починає подавати слабкі ознаки життя. Коли новий Папа вже готовий повести католицьку церкву в правильному напрямку на думку кардиналів, папа Пій XIII приходить до тями та світ католиків опиняється в скрутній ситуації.

“Полювання: Смертельні ігри”

 

"Полювання: Смертельні ігри"

“Полювання: Смертельні ігри”

1996 рік. В Атланті проходять Олімпійські ігри, на трибунах знаходяться мільйони уболівальників. Але ніхто навіть не здогадується наскільки близька загроза теракту. В результаті вибуху бомби могли б загинути мільйони людей. Уважному охоронцеві Річарду Джуеллу вдалося вчасно виявити вибуховий механізм і надалі вийти на слід злочинця Еріка Рудольфа, який мав намір організувати теракт.

Однак незабаром саме Річард Джуелл і стає головним підозрюваним, а поліція готова покарати винуватця.

“Авеню 5”

 

"Авеню 5"

“Авеню 5”

Туризм майбутнього – це про подорожі в Космос. А найпопулярніший маршрут – по планетах Сонячної системи. Головний герой – початківець комік, який дуже любить подорожі в Космос. Його кар’єра коміка тільки починається, і, він хотів би стати найуспішнішим гумористом у всьому Всесвіті. Грандіозні плани, але добитися їхньої реалізації можна лише наполегливою працею і розумінням того, що відбувається навколо.

Головному герою доведеться провести вісім тижнів на борту космічного лайнера “Галактика Джадда”, під час яких його та пасажирів чекають непередбачені ситуації. Чи готовий він до настільки тривалої подорожі?

“Незвичайний плейлист Зої”

 

"Незвичайний плейлист Зої"

“Незвичайний плейлист Зої”

 

Молода дівчина Зої живе в Сан-Франциско, працює програмістом. У її батька серйозна хвороба, через яку відмовили м’язи, і він не може говорити, а може лише друкувати короткі фрази, щоб хоч якось пояснити, що йому потрібно. Зої побоюється, що ця хвороба може бути спадковою і їде на МРТ головного мозку. Під час дослідження відбувається землетрус, яке вплинуло на її мозок і тепер вона може зчитувати думки та навіть почуття людей, але трансформуються вони не в слова, а у вигляді популярних пісень.

Тепер Зої легко і нелегко одночасно. Адже її дар – чути музику допомагає краще зрозуміти друзів, але і дізнатися багато несподіваного про людей зі свого оточення.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close