Цікаве

Що подивитись на карантині: топ-5 фантастично-пригодницьких фільмів

Елементи екшена і дух небезпечних пригод можуть перетворити перегляд фільму в щось незабутнє. Поки ми всі перебуваємо на карантині, ми можемо подорожувати та відкривати для себе незвідане через фільми. 1News розповідає про 5 захопливих пригодницьких фільмів.

Якісь із них – ви могли вже бачити, а деякі – вас вперше здивують, але ці кінострічки точно перенесуть вас з карантинного дивана у світ дивовижних пригод на кілька годин.

Мумія: Гробниця Імператора Драконів

Кадр з фільму "Мумія: Гробниця Імператора Драконів", 2008

Кадр з фільму “Мумія: Гробниця Імператора Драконів”, 2008

У стародавньому Китаї жорстокий і тиранічний полководець об’єднує королівства країни в імперію і стає Імператором Драконів. Бажаючи стати безсмертним, Імператор викликає чарівницю, але замість заклинання безсмертя, вона прирікає його на вічність у забутті. Дія переноситься на 1946 рік, коли дослідник-авантюрист Рік О’Коннелл випадково будить Імператора. Йому треба розшукати своїх батьків, адже тільки вони знають, як впоратися з воскресінням мерців. За тисячу років сили Імператора лише зросли, і тепер тільки Рік може всіх врятувати.

Дивергент

Кадр з фільму "Дивергент"

Кадр з фільму “Дивергент”

Дія фільму розгортається у світі майбутнього після світової війни. У футуристичному Чикаго суспільство живе під суворим контролем держави та розділене на п’ять фракцій. Коли підлітку виповнюється 16 років, він проходить тест, який вкаже на фракцію, до якої він має вступити. Головна героїня Беатріс народилася в “Зреченні” і тепер, коли їй виповнюється 16, їй теж треба пройти тест. Однак результати показують, що Беатріс підходить одразу до всіх фракцій, а це значить, що вона “Дивергент” – та, якою не можна керувати.

Гобіт: Битва п’яти воїнств

Кадр з фільму "Хоббіт: Битва п'яти воїнств"

Кадр з фільму “Хоббіт: Битва п’яти воїнств”

У завершальній частині легендарної трилогії “Гобіт” на Більбо Беггінса і загін з тринадцятьох гномів чекає сутичка в битві за Одиноку гору, яка зберігає в собі скарби королівства гномів. Однак гора захоплена драконом, а за скарбами почали полювання ельфи, люди та орки. Біля гори збирається п’ять армій, і маленький Більбо Беггінс розуміє, що це вже не та подорож, на яку він погоджувався. Остання частина трилогії стала однією з найефектніших, зворушливих і дивовижних.

Tomb Raider: Лара Крофт

Кадр з фільму "Tomb Raider: Лара Крофт"

Кадр з фільму “Tomb Raider: Лара Крофт”

Пригодницький бойовик “Лара Крофт” 2018 року розповідає про першу подорож шукачки пригод. Лара повинна закінчити археологічне дослідження свого батька і розшукати його, адже не вірить в його смерть. Але на шляху дівчини з’являється безліч небезпек і таємниць, які їй належить розкрити, щоб перемогти головного противника.

Голодні ігри: Сойка-переспівниця. Частина 1

Кадр з фільму "Голодні ігри: Сойка-пересмішниця. Частина 1"

Кадр з фільму “Голодні ігри: Сойка-пересмішниця. Частина 1”

Головна героїня Кітнісс Евердін, яка брала участь у “Голодних іграх” заради порятунку своєї сестри, після несподіваного завершення ігор потрапляє в повстанський дистрикт 13. Під його керівництвом інші дистрикти починають повстання проти влади Капітолії, а Кітнісс стає символом опору. Вона погоджується на це лише в обмін на помилування її коханого Піта та інших постраждалих. Однак Кітнісс стає лише пішаком в жорстокій грі, а навколо починаються бойові дії, які перетворюються на дещо страшніше, ніж арена Голодних ігор.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close