Цікаве

Що подивитись: 5 дивовижних пригодницьких фільмів

Можливо ви втомилися від одноманітної буденності, де щоденна рутина передбачувана, а дії вивчені майже напам’ять. Середина тижня – ідеальний час, щоб підбадьоритися, підняти бойовий дух і вирушити в захопливі пригоди разом з героями на екрані. 1News пропонує нову добірку пригодницьких бойовиків, від сюжетів яких просто захоплює дух та яка ідеально впорається з такими завданнями.

Шазам!

"Шазам!"

“Шазам!”

Підліток Біллі Бетсон, який вчергове втік з названої сім’ї в пошуках своєї рідної мами, потрапляє в нову, прийомну сім’ю. Разом з ним в одній кімнаті живе його названий брат Фредді, якого Біллі завжди захищає в школі. Одного разу, тікаючи від хуліганів після бійки через Фредді, Біллі потрапляє в Скалу Вічності. Там він зустрічає Чарівника, який наділяє його своєю магічною силою. Тепер Біллі досить вигукнути “Шазам!” і він перетворюється на дорослого супергероя. Але чим можуть закінчитися такі фантастичні пригоди?

Аквамен

"Аквамен"

“Аквамен”

Багато років тому звичайний доглядач маяка Томас Каррі під час шторму витягнув з води поранену дівчину на ім’я Атланна. Вона виявилася королевою Атлантиди. Згодом симпатія, що виникла між Томасом і Атланною переросла в кохання. У них народився син – Артур. Від матері Артур успадкував здатність спілкуватися з морськими істотами.

Одного разу до будинку Томаса і Атланни увірвалися солдати Атланни, вимагаючи, щоб королева повернулася додому в підводне царство. Щоб захистити Томаса і сина, Атланна була змушена це зробити, а виховання сина – спадкоємця престолу підводного царства, довірила своєму вірному раднику Нуйдісу.

Tomb Raider: Лара Крофт

"Tomb Raider: Лара Крофт"

“Tomb Raider: Лара Крофт”

В перезапуску популярної франшизи Анджеліну Джолі змінила акторка Алісія Вікандер. Новий фільм викликав резонанс і бурхливі обговорення кіноманів.

За сюжетом спадкоємиця великого бізнесу Лара Крофт, не бажаючи змиритися зі зникненням батька, не поспішає вступати в права спадщини. Щоб розв’язати фінансові проблеми, Лара паралельно з навчанням підробляє кур’єром.

Одного разу в офісі Річарда Лара Крофт виявляє цікавий відеозапис. У ньому батько Лари описав своє дослідження про давню японську правительку, яка володіла даром над життям і смертю. Всупереч вимозі батька знищити відеозапис, Лара Крофт вирішує дізнатися, чим закінчилася його експедиція та вирушає по його слідах.

Форсаж: Хоббс і Шоу

"Форсаж: Хоббс і Шоу"

“Форсаж: Хоббс і Шоу”

За сюжетом, групі агентів МІ-6 під керівництвом Гетті Шоу було доручено викрасти небезпечну біохімічну зброю, яка може знищити мільйони людей. Потрапивши в засідку, практично всі агенти були знищені. Для того, щоб заховати вірус від лиходіїв, хоробра агентка Гетті вводить його в себе, після чого за нею починається справжнє полювання. Брат Гетті, Декард Шоу вирушає її рятувати, а його напарником стає давній ворог – Люк Хоббс.

Але цим двом агентам доведеться пережити протистояння із зовнішнім ворогом, а для цього – об’єднати сили та змиритися з характерами один одного. Карколомні пригоди, повні небезпек і несподіванок, чекають на героїв.

Падіння Лондона

"Падіння Лондона"

“Падіння Лондона”

У Лондоні за загадкових обставин гине прем’єр-міністр Великої Британії. Отримавши цю звістку, з Білого дому до Великої Британії їде президент Ешер разом з головним агентом Секретної служби Майком Беннінгом і директором Лінн Джейкобс.

Коли високопоставлені особи приїжджають на похоронну церемонію, найманці одного з найнебезпечніших у Європі ватажка терористів Ааміра Баркаві атакують лімузин прем’єр-міністра Канади, а після відкривають масовий вогонь. Чи зможуть Майк і Джейкобс евакуювати президента США із зони катастрофи?

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close