Цікаве

Що почитати вдома: топ-7 найкращих романів про кохання

Немає нічого краще, ніж історія кохання, яка розгортається під час захопливої епохи. 1News рекомендує найкращі романи про кохання і стосунки. Від історії, яка відбувається в епоху правління Георга III в Англії, і до зворушливого роману про дорослішання дівчини в кінці XIX в канадській провінції. У цих історіях минулого кожен персонаж зустрічає любов.

Що почитати вдома: найкращі любовні романи

“Джейн Ейр”

Культовий роман Шарлотти Бронте розповідає історію сироти Джейн, яка після складного життя в родині нелюбої тітки та жорстоких умов у приватній школі для дівчаток, починає працювати гувернанткою в маєтку містера Едварда Рочестера. У романі ведеться розповідь від першої особи, а сама історія розділена на п’ять етапів життя головної героїні Джейн. Крім зворушливої любовної лінії, роман зачіпає важливі соціальні питання та ідеї.

“Енн із Зелених Дахів”

Юна рудоволоса сирота Енн Ширлі потрапляє в сім’ю одиноких брата і сестри Марілли й Меттью, які планували всиновити хлопчика, щоб він допомагав їм по господарству. Однак завдяки непорозумінню Енн знаходить свій перший справжній будинок, йде до школи і підкорює багатьох своєю неймовірною уявою і нестандартним ставленням до життя. Але балакуча і винахідлива Енн привертає до себе масу неприємностей, а з деякими мешканцями у неї складаються не найкращі стосунки, включаючи її однокласника Гілберта Блайта.

“Мандрівний замок”

Роман у жанрі фентезі британського автора Діани Джонс розповідає про 18-річну Софі Хаттер з міста Маркет-Чиппінг у чарівному королівстві Інгар. Софі – старша із сестер, прикрашає капелюшки в сімейному магазині. Дівчина змирилася з тим, що її чекає сумне майбутнє, але її життя змінюється, коли могутня відьма перетворює її на стару жінку. Софі полишає свій будинок і стає прибиральницею в замку егоїстичного і зарозумілого Гоула, який відомий як пожирач сердець молодих дівчат.

“Маленькі жінки”

Роман письменниці Луїзи Мей Олкотт “Маленькі жінки”, екранізація якого отримала “Оскар” цього року, розповідає про життя і дорослішання чотирьох несхожих одна на одну сестер Марч. Їхнє дорослішання припадає на період Громадянської війни в США, і в той час, як їхній батько перебуває на фронті, сестри сваряться, закохуються і створюють своє майбутнє. Сюжет книги заснований на вільному переказі життя авторки Луїзи Мей Олкотт.

“Тесс з роду д’Ербервіллів”

Роман англійського письменника Томаса Гарді переносить читачів в англійську провінцію другої половини XIX століття. Старша дочка глави сімейства Дарбейфілд, Тесс, бере на себе обов’язок піклуватися про своїх рідних, поки її батько проводить час у кабаках і забутті. Коли сім’я опиняється на межі бідності через нещасний випадок, Тесс відправляють до багатої місіс д’Ербервілль, яку приймають за родичку сімейства. У маєтку Тесс зустрічається не з місіс д’Ербервілль, а її молодим сином – Алеком.

“Лицар в сяйних обладунках”

Легкий і добрий роман розповідає про сучасну дівчину Даглесс Монтгомері, яка працює вчителькою, і лицаря, сера Ніколаса Стаффорда з 16 століття. Життя обох змінюється, коли в найскладніший період життя Даглесс перед нею з’являється справжній лицар.

“Кохання під час холери”

Ферміна Даса відкидає пропозицію руки й серця свого друга дитинства Флорентіно і виходить заміж за успішного лікаря Хувеналя Урбіно, який шукає способи перемогти холеру. Коли Хувеналь вмирає, це дуже впливає як на все місто, так і на Флорентіно, який чекав цього дня 50 років. Увесь цей час Флорентіно не міг забути своє перше кохання і йшов за своїм планом, аби повернути жінку.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close