Цікаве

Що категорично не можна робити туристам у Єгипті: правила

Єгипет – центр туризму. Тут є особливі традиції і закони, яких необхідно дотримуватися для того, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Головне під час подорожі в популярну країну – бути уважним. Це стосується і поведінки на дорозі, і правильного ставлення до своїх речей. Про це пише 1News.

Так, бажано при собі постійно мати паспорт, страхування, координати вашого готелю, а також зробити ксерокопії своїх документів, щоб легше було дістатися до номера. У такий спосіб вам вдасться скоротити витрати на таксі, водії яких можуть заробити на тривалих пошуках вами потрібного готелю.

Також будьте обережні, оскільки в готелях Єгипту адміністрація не несе відповідальності за цінні речі своїх постояльців, тому безпечніше зберігати їх у сейфі. Часто вони встановлені в номерах. Крім того, можна взяти в адміністратора документ, що підтверджує ціну речей або суму грошей, які поміщаються в тайник. Зазначимо, що не варто привозити із собою золоті прикраси.

Не пийте в Єгипті багато алкоголю.Важливо пам’ятати, що на курорті введено сухий закон, а спиртне можна купити і вживати тільки на території готелів, у ресторанах. Також алкоголь можна придбати в Duty Free. Але не захоплюйтеся безкоштовними напоями, тому що вони можуть бути поганої якості, а змішування різних видів може призвести до отруєння. З’являтися в країні в нетверезому вигляді або пити на вулиці категорично заборонено. За це вас можуть оштрафувати або заарештувати.

Будьте наполегливі. В Єгипті заведено торгуватися скрізь, окрім магазинів із європейськими товарами, на яких є цінники. Ціни тут легко знизити вдвічі, а в разі більшої наполегливості – вчетверо. Щодо поїздок у таксі й торгу з водіями, то краще ціну обумовлювати заздалегідь і наприкінці не погоджуватися на її підвищення.

Будьте обережні з водою і напоями.Водопровідна вода в Єгипті не придатна для вживання – пити її не можна. Також не варто нею користуватися для особистої гігієни. Щоб убезпечити себе, для пиття, умивання доведеться купувати воду в пляшках. Не рекомендується пробувати різні соки та інші напої, які не закупорені. Крім того, ретельно мийте овочі та фрукти.

Не купуйте нічого на початку відпочинку.Досвідчені туристи рекомендують не поспішати з покупками відразу після приїзду до Єгипту. Торговці на місцевих ринках звертають увагу на засмаглих відпочивальників, тому є шанс придбати будь-який товар набагато дешевше.

Не намагайтеся забрати із собою корали.В Єгипті є перелік предметів, які заборонено вивозити за межі країни. За це загрожує величезний штраф.

Не фотографуйте людей без їхнього дозволу. У східних країнах, де сповідується іслам, релігія забороняє робити фотографії. Питати дозволу на зйомку варто особливо у жінок, хоча краще їх взагалі не фотографувати.

Не залазьте на верблюда біля пірамід.Саме там пропонують зробити це безкоштовно, а потім просять заплатити десятки доларів. Буде дешевше сфотографувати на тлі єгипетських пірамід без тварин.

Джерело: Рамблер

Останні новини

Back to top button