Цікаве

Що чекає пасажирів МАУ, SkyUp і Ryanair: скасування рейсів і нова схема повернення грошей

Авіакомпанії МАУ, SkyUp і Ryanair повідомили про суттєві зміни у польотних програмах і схемі роботи під час пандемії коронавірусу. Так, український авіаперевізник МАУ скасував 12 рейсів до Європи до 14 вересня, а також змінює частоту польотів на деяких міжнародних напрямках. Про це повідомляє 1News.

МАУ скасувала рейси з Києва до Венеції, Стокгольма, Копенгагена, Гельсінкі, Неаполя, Цюріха, Будапешта, Тбілісі, Ларнаки, Франкфурта, Відня і Варшави.

Частота польотів МАУ змінена за такими напрямками:

  • Київ – Амстердам (зворотні рейси щодня, крім вівторка та четверга),
  • Київ – Лондон (рейс запланований на 2 вересня),
  • Київ – Каїр (по вівторках і четвергах з поверненням до Києва по середах і п’ятницях),
  • Київ – Дубаї (з’явилися додаткові рейси по п’ятницях і неділях),
  • Київ – Париж (рейси будуть здійснюватися щодня, крім вівторка та п’ятниці),
  • Київ – Баку (щосереди та щонеділі з поверненням до Києва по понеділках і четвергах),
  • Київ – Стамбул (рейси будуть здійснюватися щодня, крім вівторка та середи).

 

Популярні авіакомпанії змінюють схему роботи через коронавірус

Після 14 вересня відновлюються внутрішні і міжнародні рейси за маршрутами: Харків – Тель Авів – Харків, Дніпро – Тель Авів – Дніпро, Київ – Харків – Київ, Київ – Дніпро – Київ.

Крім цього, змінює розклад і Ryanair. Лоукостер скорочує кількість польотів у Європі. Причина – зменшення кількості бронювань через пандемію коронавірусу. Йдеться про 20% скасувань у вересні і жовтні. Перш за все, це стосується польотів до Франції, Іспанії, Ірландії та Швеції, де помітне зростання захворюваності на COVID-19.

Але є і хороші новини. Український лоукостер SkyUp Airlines з вересня 2020 року спрощує систему повернення грошей за скасовані рейси.

Як зараз повернути гроші за скасований рейс SkyUp?

Припустимо, ваш рейс скасований через карантин або відсутність дозволу на в’їзд до певних країн. Щоб відшкодувати вартість квитка, ви можете вибрати:

  • промокод;
  • повернення грошових коштів (це займає час);
  • безкоштовне зміна дати подорожі протягом року.

Що змінилося?

Якщо ваш рейс скасують, то повна вартість квитка буде автоматично зарахована на ваш баланс в особистому кабінеті. Пасажир може використовувати ці кошти на придбання інших квитків (не тільки для себе) або послуг SkyUp. Ніяких обмежень за часом немає.

Щоб перевести гроші на карту, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті авіакомпанії і відправити претензію. Співробітники перевізника розглянуть її і зарахують на вашу карту кошти, які повинні повернути.

Джерело:  пресслужба МАУ,  Reuters, прес-служба SkyUp на офіційній сторінці в Facebook 

Back to top button